27 Haziran 2022
Takvimi Aç

Canlı Sonuçlar - 27 Haziran Pazartesi

Sadece Canlı Maçlar
Lige Göre
Saate Göre
Canlı Sonuçlar Spor Sayfası Voleybol canlı sonuç listesinde maç bulunmuyor.

Voleybol Canlı Sonuçlar

Voleybol heyecanını Bilyoner'de yaşamaya hazır mısınız? Voleybol canlı sonuçlar sayfamız üzerinden canlı oynanan voleybol karşılaşmalarının sonuçlarına erişebilir, maç boyunca anlık skorlara erişerek kuponunuzun durumunu takip edebilirsiniz. Dünya çapında en sevilen sporlardan biri olan voleybolun heyecan ve coşku dolu karşılaşmalarını ve canlı voleybol sonuçlarını buradan takip ederek bu coşkuya ortak olmanız mümkün!

Voleybol Canlı Skorları Bilyoner'de

Bir voleybol tutkunu olarak siz de hobinizi kuponlara dönüştürmek istiyorsanız en heyecanlı voleybol karşılaşmalarına oynayabilirsiniz. Kuponunuzu yaptıktan sonra voleybol canlı skorlar sayfamız üzerinden tüm maçların verilerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Sayfamızda sadece anlık olarak oynanan voleybol maçlarının değil, aynı zamanda gün içerisinde oynanması planlanan karşılaşmaların da saat bilgilerine erişebilirsiniz. Dilerseniz bu maçları Canlı Voleybol İzle sayfamızdan canlı olarak izleyebilir, Voleybol İddaa sayfamızdan dilediğiniz Voleybol maçına iddaa oynayabilirsiniz. Voleybol tüm heyecanıyla burada, ya siz?

Voleybol Kuralları Nelerdir?

Voleybol maçları canlı skorlarını takip ettiğiniz sırada bazı voleybol kurallarına hakim olmanız, hem maçlara dair hakimiyetinizi arttıracak hem de bir sonraki kuponlarınızda daha sistematik kuponlar yapmanıza yardımcı olacaktır. Voleybol nasıl oynanır diye bakıldığında bu takım sporunun açık ya da kapalı voleybol sahası içerisinde toplamda 6'şar oyuncu ile oynandığını söylemek gerekir. Oyun, oyuncuların sahada sabit yerlerde konumlanması, üç kişinin fileye yakın, üç kişinin ise savunma pozisyonunda, geride durması ile başlar. Voleybolda amaç, topu elle filenin üzerinden geçirerek rakip takımın alanına değdirmektir. Bununla birlikte takım kendi sahasını da korumalı ve karşı takımın olası hamlelerini önlemeye çalışmalıdır. Yukarıda bahsi geçen kurallar çerçevesinde rakip takımın alanına topu değdiren takım, sayı kazanmış olur.

Bu Voleybol Terimlerini Biliyor Musunuz?

Voleybol kuralları ve oynanma şeklinin yanı sıra daha başarılı kuponlar elde etmek ve keyifli bir bahis deneyimi yaşayabilmek için bazı voleybol terimlerine de hakim olmak gerekir. İster erkek ister kadın voleybol canlı skorlarını takip ediyor olun; bu terimlere aşina olduğunuz takdirde izlediğiniz karşılaşmadan daha fazla keyif alabilirsiniz. Karşınıza en çok çıkacak terimler arasında blok, libero, manşet, plase ve smaç gibi unsurlar vardır. Blok, rakip takım oyuncularının hücumunu önlemeye yönelik verilen karşılıkların tamamını ifade ederken libero, yalnızca savunma alanında oynayabilen oyuncuların mevkiine verilen isimdir. İki kolu birleştirerek kol içiyle ya da baş parmakla yapılan vuruşa manşet, topa tek elle avuç içi kısmıyla ve sert bir şekilde vurulmasına smaç, smacın daha yumuşak versiyonuna ise plase denir. Siz de Avrupa Voleybol Şampiyonası ya da Efeler Ligi ile Sultanlar Ligi başta olmak üzere bu dinamik spora dair en popüler müsabakaların anlık sonuçlarına Bilyoner farkıyla erişebilirsiniz.

Devamını gör
Mobil Görünüme Geç