Sorumlu Oyun

Bilyoner.com "Sorumlu Oyun" İlkesiyle Hareket Ediyor!

Türkiye'nin en büyük elektronik şans oyunları platformu Bilyoner.com olarak, şans oyunlarının heyecan ve eğlence amaçlı oynanması gerektiğinden yola çıkarak "sorumlu oyun" ilkesi doğrultusunda hareket ediyoruz.

Bu kapsamda üyelerimizin istenmedik durumlarla karşılaşmaması için, Bilyoner.com hesaplarına kredi kartı ile para aktarımı yapmasına izin vermiyoruz. Ayrıca kredili mevduat hesaplarından para transferi yoluyla oyun oynatmıyoruz. "Mobil ödeme" ve "ATM Kartsız işlem" ile yapılan para transferi işlemlerinde ise limitlerimiz mevcut.

Bilyoner.com'da heyecanlı ve eğlenceli bir deneyimin keyfini çıkartmanızı istiyoruz. Bu yüzden, bağımlı olmadan ve bütçeniz dahilinde oynayınız.

Bu oyundan daha çok zevk alabilmeniz için aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyunuz:

  • Şans oyununun sadece bir eğlence aracı olduğunu, kolay para kazanma, ilave finansal gelir etmek için geçerli bir yol olmadığını unutmayın.
  • Oyunu eğlenmek için oynadığınızı, kazandığınızda da kaybettiğinizde de hatırlayın.
  • Sadece karşılayabileceğiniz, hayatınızda sizi zor duruma düşürmeyecek miktarlarda oynayın.
  • Her zaman harcadığınız zamanı ve paranızı kontrol edin.
  • Lütfen borç veya kredi alarak şans oyunu oynamayın.
  • Kayıplarınızın peşinden koşmayınız. Kayıplarınızı geri kazanmak için kontrolünüzü kaybetmeyiniz, zira bunu telafi etme çabası daha da büyük kayıplara yol açabilir.


Ayrıca iddaa oynamadan önce aşağıdaki tavsiyelerimizi göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  • iddaa oyunu şansın yanında, bilginin de olması gereken bir şans oyunudur.
  • %100, garanti gibi belirli formüller altında teklif sunan kişilere kulak asmayın.
  • Oluşturduğunuz kuponu sakin ve objektif şekilde analiz edin. İstatistik bölümümüzden önceki maçlar, sakat/cezalı oyuncu, antrenör gibi konularda bilgi toplayarak şansınızı artırabilirsiniz.
  • Ama unutmayın! İstatistikler, diğer bilgiler ve öneriler sonucu tahmin edebilme yönünde yol gösterici bir kılavuzdur, garanti vermez.

Şans Oyunu Oynamaya Ara Vermek

Bir süreliğine şans oyunu oynamaya ara vermek isterseniz, https://www.bilyoner.com/bize-yazin adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstendiği takdirde Bilyoner.com, müşteri hesabını 6 ay süreyle erişime kapatır. Bu süre zarfında, hesabın üyenin kendi isteği de dahil hiçbir talep veya şart altında tekrar açılması mümkün değildir. Hesabınızın geri açılmasını isterseniz 6 ay sonra bizimle iletişime geçerek hesabınızı tekrar geri açtırabilirsiniz.