Tanıtım Müziği
Bilyoner.com'un yeni tanıtım müziğini dinlemek için aşağıdaki butonuna tıklayınız.Bilyoner.com tanıtım müziği ÇalarkenDinlet ile telefonunuzda!

Bilyoner.com tanıtım müziğini dilerseniz Turkcell hatlı telefonunuza "ÇalarkenDinlet" olarak tanımlayabilirsiniz. Turkcell ÇalarkenDinlet servisi sizi arayan kişilerin sizin telefonunuzu açmanızı beklerken duydukları şarkılar, karşılama mesajları veya ses efektleridir.

En Kolay Nasıl Tanımlayabilirim?

SMS ile Turkcell 8060'a "bilyoner" yazıp göndererek bilyoner.com tanıtım müziğini telefonunuza ÇalarkenDinlet olarak tanımlayabilirsiniz.

Süper şifreniz ile turkcell-im ÇalarkenDinlet sayfasına log-in olduktan sonra arama alanına bilyoner yazıp "Ara" butonuna tıklayarak kolayca bilyoner ÇalarkenDinlet'ini bulabilir ve "Yükle" seçeneğine tıklayarak tanımlayabilirsiniz.

Turkcell ÇalarkenDinlet servisini kullanabilmeniz için servise abone olmanız gerekmektedir. ÇalarkenDinlet servisine aylık abonelik ücreti dışında, bilyoner.com tanıtım müziğini indirmek ücretsizdir.

TurkcellÇalarkenDinlet ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
* ÇalarkenDinlet servisinin aylık abonelik ücreti 6 Kısa Mesaj / 12 Kontördür. Aboneliğiniz 6 ay süresince, aylık olarak, hattınızdan abonelik ücreti için gerekli tutar tahsil edilebilmesi halinde yenilenir. 8060 numarasına gönderdiğiniz kısa mesajlar ücretsizdir.