Kampanyalar
Başlangıç Tarihi 24 Nisan 2017 - 00:01Bitiş Tarihi 18 Haziran 2017 - 23:59
En İddaalı Kampanya
En İddaalı Kampanya
24 Nisan - 18 Haziran tarihleri arasında İddaa kuponlarını Bilyoner.com'dan yapanlar, 1 adet 2017 model Mercedes E180 Avantgarde ve 17 iPhone 7'den birini kazanma şansı yakaladı.
Şanslı Bilyoner üyeleri;

24 Nisan? 18 Haziran tarihleri arasında;


- Kampanyaya katıldılar,
- Bilyoner.com'dan yaptıkları her 3 TL'lik İddaa kuponu harcaması için 1 çekiliş hakkı kazandılar.En İddaalı Kampanya

Önemli: Kampanyaya katılmış kişiler Bilyoner.com'un kampanyalar neticesinde ödül kazandığı takdirde isim, soyisim ve şehir bilgilerinin ulusal gazetelerde, Bilyoner.com ve kimkazandi.com web siteleri üzerinde yayınlanmasını kabul etmiş olur.

Sıkça Sorulan Sorular:
 • Kampanya hangi tarihler arasındadır?

  Bu kampanya 24 Nisan 2017 saat 00:01'de başlar, 18 Haziran 2017 saat 23:59'da sona erer.

 • Kampanyaya nasıl katılabilirim? Ne zamandan itibaren çekiliş hakkı kazanırım?

  Kampanyadan yararlanmak için kampanya sayfasında yer alan katılım butonuna tıklamanız yeterlidir.
  Kampanya süresi boyunca oynanan tüm İddaa kuponları kampanya kapsamına dahil edilir.

 • Kampanya ile nasıl çekiliş hakkı kazanırım?

  İddaa Kuponu Oluşturarak;
  Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde ücretsiz www.bilyoner.com internet veya bilyoner.com mobil platformlarına (iPhone,Android,iPad uygulamaları,mobil site)  giriş yapan bilyoner.com üyeleri kampanya katılım sayfasında yer alan bilgilerin (telefon, e-posta, yaşadığınız il/ilçe ve adres ) tamamını güncelleyerek kampanya katılım butonuna bastıktan sonra 3 TL ve katları tutarında (her 3 TL'ye bir çekiliş hakkı) yaptıkları iddia kuponlarından çekiliş hakkı verilecektir.

 • Kampanya ile kazandığım çekiliş haklarımı nasıl öğrenebilirim?

  Bilyoner.com'a üye girişi sonrası kampanya sayfasından takip edebilirsiniz.
  Çekiliş hakkı bilgilerinizin güncelleme süresi yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir.

 • Kampanya çekilişi nasıl gerçekleşecektir?

  Çekiliş 29 Haziran 2017 tarihinde Akro Tanıtım Org. Gökkuşağı sk.No.15 Toplantı Salonu 4.Levent-İstanbul adresinde halka açık olarak, saat 11:00'de yapılacaktır.
  Kazanan asil kişilerin son başvuru tarihi 20 Temmuz 2017, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 04 Ağustos 2017'dir.

 • Çekiliş sonuçlarını nasıl takip edebilirim?

  Çekiliş sonuçları 05 Temmuz 2017 tarihinde Akşam gazetesinde, www.bilyoner.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir.
  Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

 • Çekilişe ait bilgiler nelerdir?

  Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 21/04/2017 tarih ve 40453693-255.01.02/958-2454 sayılı izni ile Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

  Kampanya 24.04.2017 (saat 00:01) - 18.06.2017 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

  Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde ücretsiz www.bilyoner.com internet veya bilyoner.com mobil platformlarına (iPhone,Android,iPad uygulamaları,mobil site) kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak  İddaa kuponu oluşturan Bilyoner.com üyelerine kampanya dönemi boyunca yaptığı toplam harcamanın her 3 TL si için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

  Kampanya süresince oynanan tüm iddaa kuponları çekilişe dahil edilecektir. İptal edilen kuponlar çekilişe dahil edilmeyecektir.

  Çekiliş 29/06/2017 saat 11:00'de Akro Tanıtım Org. Gökkuşağı Sok. No.15 Toplantı Salonu, 4.Levent- Beşiktaş/İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır. Yapılacak çekiliş sonucunda; 1 Adet 255.728,60 TL değerinde 2017 Model Mercedes Benz E 180 Avantgarde araç ve 17 adet 3.299,00 TL değerinde iPhone 7 32 GB Telefon (Hat ve Kart Hariçtir) verilecektir.

  Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.

  Kampanya bitiş tarihinde bilyoner.com üyeliğinin aktif olması gerekmektedir. Üyeliğini iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

  Türkiye'de İkamet eden yabancı uyruklu vatandaşların tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.

  Çekilemeyen tutar ile oynanan kuponlar kampanyaya dahildir.

  Spor Toto kuponu ve Milli Piyango bileti için yapılan harcamalar, kampanyaya dahil değildir.

  Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş, Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. Ltd. Şti çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Çekiliş sonuçları 05/07/2017 tarihinde Akşam gazetesinde ilan edilecektir. Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi'ne başvurulmalıdır.

  Kampanya reklam çalışmalarında kullanılan görselde yer alan ürünler temsilidir. Ödüller, görselleri ile farklılık gösterebilir.

  Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Çekiliş ile İlgili Merak Ettikleriniz:

 • Çekiliş nasıl yapılıyor?

  Tüm çekilişler Milli Piyango İdaresi'nin denetim ve gözetiminde yapılmaktadır. Kampanya süresince üyelerimizin elde ettikleri katılım hakları kadar kendilerine sıra numarası verilir. (Örnek, çekilişe katılan üyemiz Ahmet Bey 300 çekiliş hakkı elde ettiyse, listede adı 300 kez alt alta yazılır) Çekiliş, içi gözükmeyen torbalar içerisinde üzerinde numara yazılı toplarının çekilmesi ile yapılır. Her basamak için ayrı ayrı torbalardan numara çekilir. Yan yana geldiklerinde oluşan sıra numarasında hangi üye kayıtlı ise "kazanan" olarak belirlenir. Çekiliş büyük hediyeden başlayıp küçük hediyeye geçilecek şekilde, her hediye için tekrarlanır. Asil talihlilerden sonra aynı yöntemle yedek talihliler belirlenir.

 • Çekilişi kim yapıyor?

  Tüm çekilişler Milli Piyango İdaresi tarafından atanan bir görevli ve noter tarafından yapılır. Bilyoner yöneticileri ve çekilişi yürüten sorumlu ajansın yöneticileri de çekilişte hazır bulunur. Çekiliş tüm heyetin ortak imzası ile tutanak altına alınarak Ankara'ya, MPİ Genel Müdürlüğü'ne gönderilir. Ayrıca her çekiliş halka açık yapıldığından, sayısı değişmekle birlikte Bilyoner.com üyeleri de katılmaktadır.

 • Çekilişi izleyebilir miyim?

  Elbette. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Çekilişin yapılacağı adres, tarih ve saat bilgilerini duyurularda bulabilirsiniz.

 • Çekiliş ile ilgili evrakları, tutanakları görebilir miyim veya yayınlayabilir misiniz?

  Hayır. Çekiliş evrakları üzerinde tüm idarecilerin imzası başta olmak üzere, yayınlanmasında sakınca olan kısımlar bulunmaktadır. Ancak isteyen üyelerimiz ajansımızı ziyaret ederek geçmişe dönük tüm çekiliş kayıtlarını yerinde inceleyebilirler.

 • Kazananlar arasındayım, ismimi silebilir misiniz?

  Hayır. Milli Piyango İdaresi kuralları gereğince kazananlar ulusal gazeteler vasıtası ile kamuya duyurulur. Kamuya açık hale gelen bilgi internet sitelerinde de yayınlanabilir.

 • Kampanyayı düzenleyen kuruluş çekilişi yapmazsa veya kurallara uymazsa ne olur?

  Çekilişler, kampanya başlangıcından hediyelerin teslim edilişine kadar MPİ'nin denetiminde ve güvencesinde yapılır. Çekilişin düzenlenememesi veya kural ihlali halinde, MPİ sürece el koyarak çekilişi gerçekleştirir ve hediyeleri dağıtır.

 • Hediyeler teslim alınmadığı takdirde ne yapılır?

  Yasalar gereği MPİ'nin onayladığı bir vakfa 'teslim alınmayan hediyelerin piyasa değeri kadar' nakit bağış yapılır.

Güncel Kampanyalar
İddaa Bilyoner'de Oynanır!
Hopililerin Milli Piyango Bileti Bilyoner'den!
Yemek Sepeti Milli Piyango Kampanyası