Kampanyalar
Başlangıç Tarihi 16 Şubat 2015 - 10:00Bitiş Tarihi 28 Kasım 2015 - 23:59
Pepsi kapaklarında hayallerinize ulaşma şansı!
Turkcell Sarı Kutu'dan milyoner olma şansı!
Pepsi kapakları altında çeyrek Milli Piyango bileti hediyesi ile hayallerinize ulaşma şansı sizi bekliyor. On adet pepsi kapağı altındaki şifreleri, www.pepsi.com.tr'de girdikten sonra verilecek kampanya kodu ile çeyrek Milli Piyango bileti hediyenizi kullanmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli:

- Bilyoner.com'a üye girişi yapın,
- Aşağıda yer alan "Kampanya Kodu" alanına, Pepsi sitesinde, pepsi kapakları altındaki şifreleri girerek aldığınız kampanya kodunu girin ve "Yükle" tuşuna basın,
- Bilyoner.com hesabınıza otomatik olarak en yakın Milli Piyango çekiliş dönemine ilişkin 1 adet çeyrek Milli Piyango bileti yüklensin!


Kampanya Şartları
1) Çeyrek Milli Piyango bileti hediyenizi kullanabilmeniz için, www.pepsi.com.tr sayfasında tarafınıza verilen kampanya kodunu, www.bilyoner.com/kampanyalar/pepsi kampanya sayfasından hesabınıza yüklemeniz gerekmektedir. Çekiliş dönemine ait sistemde bilet bulunmadığı takdirde kullanılamayan kampanya kodları, bir sonraki Milli Piyango çekilişinde kullanılabilecektir.
2) Hediye biletinizi kullanabilmeniz için Bilyoner.com üyelik hesabınızın olması, Bilyoner.com'a üye değilseniz yeni üyelik yapmanız gerekmektedir.
3) Kodlar tek kullanımlıktır ve başkasına devredilemez.
4) www.pepsi.com.tr'den alınan her bir kampanya kodu bir kez kullanılabilir ve her TC Kimlik numarası, ayda bir kez bu kampanyadan yararlanabilir.
5) Kampanyada dağıtılan Milli Piyango çeyrek biletleri Pepsi'in kampanya stoklarıyla sınırlıdır. Çekilişe ait ikramiyelerin ödenmesi ve biletlere ait tüm sorumluluk Bilyoner.com'a aittir.
Güncel Kampanyalar