Banka İşlemlerimPara Yatırma
Yasal mevzuat düzenlemeleri gereği 16 Mayıs 2016 tarihi itibariyle mobil ödeme ile para transferi yapılamamaktadır. Anlaşmalı bankaların internet, telefon, cep-mobil bankacılığı, ATM'lerin kartlı-kartsız işlem kanalı ve anlaşma dışı bankalarda ise EFT kanalı aracılığı ile para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilyoner.com'a para yatırmak çok kolay!
Üye olduktan sonra çalıştığınız bankanın alternatif kanallarından birini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Bilyoner.com hesabınıza Kredi Kartı ile ödeme yapılamamaktadır.
Eğer anlaşmalı olduğumuz bankalardan biriyle çalışmıyorsanız, çalıştığınız bankadan Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Yapı ve Kredi Bankası TR84 0006 7010 0000 0070 7815 23 IBAN bilgisini kullanarak Bilyoner üye numaranızla EFT yapabilirsiniz.

Kolay YatırYENİ

Artık Kolay Yatır ile Bilyoner.com üzerinden bankanızın İnternet Bankacılığı şifresini girerek hesabınıza para transferi yapabilirsiniz.
Kolay Yatır ile hesabınıza para yatırmak için tıklayınız.

Para Yatırma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Para Transferleri
Hayır, Herhangi bir kişiye ait banka hesabından ya da ortak hesaplardan Bilyoner.com üye hesaplarına para transferi yapılamamaktadır. Sadece adınıza kayıtlı bir banka hesabından Bilyoner.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz.
Banka hesap bilgileriniz hatalı olabilir. Konuyla ilgili olarak inceleme yapılabilmesi için " Bize Yazın" linkini tıklayak ya da (0212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak konuyu iletmeniz gerekmektedir.
Oyunlarımız şu anda kredi kartı ile oynanmamaktadır.
İşlem dekontunuzun fotokopisini, "üye numaranızı" içeren açıklayıcı bir metin ile beraber (0212) 912 17 17 nolu faksa veya dekont@bilyoner.com e-posta adresine, konu (subject) alanına sadece üye numaranızı yazarak açıklayıcı bir metin ile beraber iletmenizi rica ederiz.
Üye girişi yapıldıktan sonra, Hesabım menüsü altında yer alan "Kişisel Bilgilerim" bölümüne girilerek veya Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri aranarak gerekli değişiklik yapılabilir.
EFT ile yapılan para transferleri sadece işlem dekontunun üzerinde yer alan T.C kimlik numarasına ait üyeliğe aktarılmaktadır.

Tüm bankalardan Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş.
Yapı Kredi Bankası TR84 0006 7010 0000 0070 7815 23 IBAN bilgisini kullanarak Bilyoner.com üye numaranızla EFT yapabilirsiniz.
- Alıcı İsmi alanına : "BİLYONER İNTERAKTİF HİZMETLER A.Ş" yazılmalı.
- IBAN alanına : "TR84 0006 7010 0000 0070 7815 23"
Yapılan EFT nin Bilyoner.com üye hesabına geçmemesinin 2 nedeni olabilir.
- EFT ile ödeme yapma adımları doğru şekilde takip edilmemiş,
- Dekont üzerinde yer alan TC kimlik numarası ile Bilyoner.com üyeliğinde kayıtlı TC kimlik numarası uyumlu olmayabilir. Bankanızda TCKN numaranızın kayıtlı olduğundan emin olunuz.
Yukarıdaki nedenleri kontrol ettikten sonra Bilyoner.com ana sayfada yer alan " Bize Yazın" bölümünden durumu ileterek veya Bilyoner.com Müşteri Hizmetlerimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Para yatırma kanalları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen Para Yatır sayfamızı ziyaret ediniz.
Yapılan para transferleri esnasında yaşanan anlık teknik sorunlardan dolayı üyelerimizin yaptığı bazı para transferlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu sorun üye numarasının doğru yazılmış olması durumunda, ancak bir sonraki iş günü banka ile görüşülüp çözümlenmekte, mutabakat sağlandıktan sonra üyelerimizin bilyoner hesaplarına ilgili tutarlar aktarılmaktadır.
Anlaşmalı olduğumuz bazı bankaların ATM kartsız işlem menüsünü kullanarak Bilyoner.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz.

Kartsız işlem ile yapılan para transferleri "Çekilemeyen TL" olarak üye hesaplarına aktarılacaktır.

Kartsız işlem ile para transferi yapabileceğiniz bankalara "Anlaşmalı Bankalar" bölümünden ulaşabilirsiniz.
Kartsız işlem ile tek seferde en fazla 1.000 TL (bin TL) transfer yapılabilirsiniz.