Plinko

Kazanmanın en eğlenceli hali plinko ile kazancınızı katlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Stratejinize ve şansınıza güveniyorsanız plinko tam size göre!Kazanmanın En Eğlenceli Hali Plinko Oyununda!

Hem kazancınızı katlamak hem de eğlenmek istiyorsanız plinko oynayabilirsiniz. Plinko hem tahmin hem şansla ilerleyen bir oyundur. Bu oyunda kazancınızı katlamak için bütçenize göre bölme seçmeniz oldukça önemli. Böylece elinizdeki miktara göre strateji belirleyerek paranızı katlayabilirsiniz. Bilyoner farkıyla sunulan plinko online oyunu tamamen güvenli. Kazandığınız miktarı oyun sonrasında hesabınızda BilyonPuan olarak görebilirsiniz. Bununla birlikte topların hangi alandan geçtiğini anbean Bilyoner’de görüntülemek mümkün. Ayrıca seçilen hücre sayısına göre belirlenen tutarı da oyuna başlamadan önce görebilirsiniz. Oyunda işlem limiti olarak belirlenen minimum ve maksimum seçenekler arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda hücre seçimi yapabilirsiniz. Bununla birlikte şansınızı tekrar denemek ve tecrübe kazanmak için tekrar oynayabilirsiniz. Bilyoner dünyasında kazanmak için sınırsız şansınız mevcut. Plinkonun yanı sıra mayın tarlası ve zeplin gibi oyunlarla da kazanabilirsiniz.Plinko Nasıl Oynanır?

Canlı bir şekilde kazancınızı anbean görüntüleme imkanı sunan Plinko oyununun oynanışı oldukça kolay. Piramit şeklinde sunulan oyun tasarımında hücre sayısı 8 ile 16 arasında değişiyor. Oyuna başlamadan önce ilk olarak hücre sayısı seçimi yapmanız gerekiyor. Hücre sayısını artırdığınız doğrultuda ödemeniz gereken tutar da yükseliyor. Bütçenizi baz alarak piramit yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Hücre sayısını seçtikten sonra oyun başlamaya hazır hale geliyor. Oyuna başlamak için topu piramidin tepesinden serbest bırakmanız yeterli. Sonrasında top labirent içinde sekerek alt kısımdaki bölmelere düşüyor. Bununla birlikte kazandığınız tutar bölmelerde yazan çarpanlara göre belirleniyor. Oyun sonunda topların getirdiği kazancı “Toplam Tutar” ve “Genel Tutar” kutucuklarında görüntüleyebilirsiniz. Plinko online oyununda kaybetme imkanı yok! Kutucuklarda yer alan çarpanlar sıfırdan yüksek olduğu için mutlak kazanç sunuyor. Bütçenizi kaybetme kaygısı duymadan kazanmanın keyfini yaşamak istiyorsanız plinko oyununu tercih edebilirsiniz. Eğer Bilyoner dünyasına yeni giriş yaptıysanız ve para yatırma gibi konular kafanızı kurcalıyorsa yapmanız gereken oldukça basit! Yardım sayfamıza giriş yaparak bu tür sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bu sayfada ayrıca diğer oyunlara dair merak ettiğiniz bilgileri de bulabilirsiniz.BilyonPuan İle Yapabilecekleriniz

Plinko oyunundan kazanacağınız BilyonPuanlar iddaa, spor toto ve at yarışında kullanılabiliyor. Diğer oyunları deneyimlemek ve daha fazla kazanmak için BilyonPuanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Birçok şans oyununda geçerli olan BilyonPuanların herhangi bir geçerlilik süresi bulunmuyor. Plinko bahis ile elde ettiğiniz puanları dilediğiniz zaman kullanma imkanına sahipsiniz. Bununla birlikte biriktirdiğiniz BilyonPuanlar ile farklı oyunlarda şansınızı denemeniz de mümkün. Eğlenmenin ve kazanmanın ortak noktası olan Bilyoner’de oyunlar sadece bunlarla sınırlı değil. Heyecanın dorukta olduğu diğer dijital oyunları da deneyimleyerek kazanmaya devam edebilirsiniz. Kazanma heyecanını farklı şekilde yaşamak istiyorsanız Eşya Piyangosu gibi farklı çekilişlerde de şansınızı deneyebilirsiniz.Plinko Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Plinko nedir?

Plinko piramit şeklinde bölmeler ve toplarla tasarlanan bir dijital şans oyunudur. Oyunda yukarıdan bırakılan toplar piramit şekildeki bölmelere çarparak aşağı düşer. Aşağıdaki kutucuklarda yer alan çarpanlar kazancı belirler.Plinko nasıl oynanır?

Piramit şeklinde tasarlanan oyunda yükseklik 8-16 bölme arasında değişkenlik gösterir. Her oyunda top serbest bırakılarak labirentin içine sekerek ilerler. Topların bölmelerde bulunan çarpanlara düşmesiyle kazanç hesaplanır.Kazançlarımı nereden takip edebilirim?

Plinkodaki kazançlarınızı görebilmek için “Oyunlarım” sekmesine gidebilir ve kazanç detaylarını da buradan takip edebilirsiniz.

Maksimum kazanç tutarı nedir?

Plinko oyunu için kazanç tutarı maksimum 1.000.000 TL'dir.


Yardım ve destek için lütfen Yeşilay Danışmanlık Merkezi'ni (444 79 75) arayın veya https://www.yesilay.org.tr/tr/bagimlilik/kumar-bagimliligi sayfasını ziyaret edin.

Devamını gör
Kapat
Kuponunda hiç maç bulunmuyor.
Maç Ekle