Süper Penaltı

Futbol tutkunları Süper Penaltı şans oyununu oynamak için Bilyoner'de buluşuyor! Eğlenceli, seri sonuç veren ve birçok değişkenin yer aldığı Süper Penaltı futbolseverden farklı şans oyunlarını keşfetmek isteyenlere kadar geniş bir kesime hitap ediyor. Siz de 90 saniyede bir oynayabileceğiniz bu keyifli online şans oyununu hemen keşfedebilir, kazandığınız tutarlarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Süper Penaltı Nedir?

Süper Penaltı, online şans oyunları arasında özgün kurgusu ile dikkat çekiyor. Bu Bilyoner oyununda her 90 saniyede bir penaltı atışlarının sonuçlarını doğru tahmin edenler kazanıyor. Sadece penaltı atışının gol olup olmayacağı değil, farklı birçok tahmine yönelik olarak da Süper Penaltı'yı oynayabilirsiniz. 24 farklı sanal alana bölünen kalede penaltının hangi alana gideceğini, koordinatın tek ya da çift sayı olup olmayacağını, ilgili alanın hangi renk olacağını dahi tahmin edebileceğiniz seçenekler sunuluyor. Yalnız bu da değil; bu online penaltı oyunu kendini şanslı hissedenler için çok daha fazla seçeneği de beraberinde getiriyor! Örneğin, yapılan penaltı atışına yönelik atışın kaçıp kaçmayacağı, kalecinin kurtarıp kurtaramayacağı ya da atışın direkten dönüp dönmeyeceği gibi farklı tahmin seçenekleri de var. Böylece Süper Penaltı'nın sunduğu zengin seçeneklerden birini tercih ederek oyuna başlayabilir, doğru tahmininiz ile beraber kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle de futbolu ve futbol terminolojisini sevenlerin de büyük ilgisini kazanan oyun için siz de hemen giriş yapabilir, oynamaya başlayabilirsiniz!

Süper Penaltı Nasıl Oynanır?

Öncelikle tüm diğer Bilyoner şans oyunları gibi Süper Penaltı için de üye girişi yapmanız gerekiyor. İster masaüstünden ister mobil uygulama üzerinden kaydolarak / üye girişi yaparak Süper Penaltı'yı keşfetmeye başlayabilirsiniz. Peki akabinde hangi işlemleri yapmanız gerekiyor? Süper Penaltı'da yer alan kale, sanal 24 farklı alana bölünmüş durumda. Bu alanlar 3 satır ve 8 sütun formuna sahip. İster bu alanlardan birini seçebilir ister satır/sütun tercihleriyle kupon oluşturabilirsiniz. Süper Penaltı şans oyununda vuruşun gideceği noktayı sanal 24 alana göre tek ya da çift sayı olarak da belirtebilirsiniz. Ek olarak bu alanın hangi renk olacağını da tahmin etmeye çalışabilir, kuponunuzu buna göre oluşturabilirsiniz. Dilerseniz, kuponunuzu farklı tahmin seçeneklerine göre de kurgulayabilirsiniz. Örneğin, penaltı atışının kalenin sağına mı soluna mı gideceğine yönelik olarak da tahminde bulunabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra atışın gol olup olmayacağına, atışın kaçıp kaçmayacağına, kalecinin kurtarıp kurtaramayacağına ve direkten dönüp dönmeyeceğine göre de kupon hazırlayabilirsiniz. Oyun ekranındaki ilgili tüm seçimlerinizin ardından bahisleriniz kuponunuza ekleniyor. Kupon yaparken minimum 5 TL, maksimum 2500 TL olacak şekilde istediğiniz tutarı girebilir, ardından "Oyna" butonuna basarak kuponunuzu oluşturabilirsiniz. Her 90 saniyede bir yenilenen Süper Penaltı şans oyununu böylece anbean takip edebilir, oynayabilirsiniz.

Penaltı Şans Oyunu Bilyoner'de!

Futbol terimleri ve kurgusunu seviyorsanız şans oyunu tercihiniz de Süper Penaltı olabilir! 90 saniyede bir sürekli olarak oynanabilen Süper Penaltı, kazanan kuponların da hızlı bir şekilde öğrenilmesini sağlıyor. Doğru tahminleriniz neticesinde ise kazandığınız tutarlar Bilyoner hesabınıza aktarılıyor. 90 saniyede bir oynanan her oyun "Tur" olarak ifade edildiğinden mevcut kuponlarınızın da hangi tura dâhil edildiği belirtiliyor. Oyun, yalnızca birkaç seçenekten değil, farklı pek çok değişkenden meydana geldiği için tahmin ve kupon oluşturma deneyimi de katbekat eğlenceli hâle geliyor. Siz de futbol terimleri ile dolu online bir şans oyunu arıyorsanız hemen Süper Penaltı'yı keşfedebilir, doğru tahminleriniz ile kazanmaya başlayabilirsiniz! Dilerseniz, Milli Piyango İdaresi güvencesi altında, Piyango Sepeti tarafından gerçekleştirilen ve otomobil, motosiklet, bilgisayar, kulaklık, cep telefonu, tatil paketi gibi ödüller sunan Eşya Piyangosu çekilişine de katılabilirsiniz.


Yardım ve destek için lütfen Yeşilay Danışmanlık Merkezi'ni (444 79 75) arayın veya https://www.yesilay.org.tr/tr/bagimlilik/kumar-bagimliligi sayfasını ziyaret edin.

Devamını gör
Kapat
Kuponunda hiç maç bulunmuyor.
Maç Ekle