Süper Tombala

Süper Tombala ile kazanmak sizin elinizde! Klasik Süper Tombala oyununa göre şekillendirilen online şans oyunu Bilyoner ile sizlerle buluşuyor. Siz de vakit kaybetmeden istediğiniz kartı seçerek kazanmaya başlayabilirsiniz.


Online Süper Tombala Nedir?

Süper Tombala oyununun dijitale taşınmış versiyonu olan online Süper Tombala, Bilyoner ile sizlerle. Belirli aralıklarda çekiliş yöntemi ile oynanan online Süper Tombala, şans oyunları arasında en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Keyifle oynayıp kazanmanızı sağlayan online Süper Tombala oyununu her an her yerde oynayabilirsiniz. Kart satın alınarak oynanan online Süper Tombala, seçmiş olduğunuz kart üzerindeki sayıların çekilen sayılar ile eşleşmesi halinde ödül kazanmanızı sağlıyor. Süper Tombala kart destesi içinden sınırlı sayıda kart satın alabilirsiniz.


Süper Tombala Nasıl Oynanır?

Şans oyunları altında yer alan Süper Tombala oyunu yılbaşının vazgeçilmez oyunları arasında yer alıyor. Fakat bu sefer online Süper Tombala versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Herkes tarafından bilinen klasik Süper Tombala oyunu baz alınarak dijitale aktarılan bu şans oyununu Bilyoner üzerinden rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Online Süper Tombala oyunu, toplam 125 biletten oluşan tombala kartları arasından en az 1, en fazla 10 tane kart satın alınarak oynanıyor. Bilet üzerinde 15 adet numara yer alıyor. Bu numaralar otomatik olarak çekilen sayılar ile eşleştiğinde numara yanıp sönerek renklendiriliyor. Böylece çekiliş sonucu çıkan sayılar ile kartta yer alan sayıların eşleşmesi sonucu oyunun kazanılıp kazanılmadığı belirleniyor. Satın alınan kart üzerindeki herhangi bir yatay sıranın numaralarının dolması ve ilk dolduran kişi olunması durumunda çinko yapılıyor. Tek bir sıranın doldurulması 1. çinko olurken oyuncu 1. çinko ikramiyesi almaya hak kazanıyor. Yatay sıraların ikisinin de çıkan numaralar sonucu dolması durumunda 2. çinko yapılıyor. Bu durumda oyuncu 2. çinko ikramiyesi almaya hak kazanıyor. Tüm sıradaki numaraları ilk tamamlayan oyuncu “Süper Tombala” yaparak Jackpot ikramiyesini almayı başarıyor. Oyunlar 10 dakika aralıklarla başlıyor olup oyunları kaçırmanız durumunda "Kartlarım" sayfasından oyun geçmişini görebilir, kazanan ya da kaybeden biletlerinizi görüntüleyebilirsiniz.


Kazanılan Ödüller İle Ne Yapılır?

Online Süper Tombala oyununda kazandığınız ya da kazanacağınız ödülleri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu kazançlar, Bilyoner hesabınıza BilyonPuan olarak yükleniyor. Herhangi bir geçerlilik süresi bulunmayan ödüllerinizi başka bir Süper Tombala oyunu için kullanabilir ya da kazançlarınızın geçerli olduğu farklı bir şans oyununda değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz iddaa gibi kazandıran oyunlar ya da eşya piyangosu gibi alanları da deneyimleyebilir, Bilyoner’in sunduğu diğer oyun ve çekilişlere göz atabilirsiniz.


Süper Tombala Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Süper Tombala sonuçları nereden takip ediliyor?

Almış olduğunuz tombala kartının sonuçlarını çekiliş tarih ve saatinde site üzerinden takip edebilirsiniz. Çekiliş tarihini kaçırdığınız zaman site üzerinde "Kartlarım" sayfasına tıklayarak geçmiş tüm çekiliş sonuçlarınızı görebilir, kazançlarını takip edebilirsiniz.


En fazla kaç kart satın alabilirim?

Online Süper Tombalada her bir oyun için 125 biletten minimum 1 adet kart satın alabilirsiniz. Maksimum adet sınırı yoktur, 125 kart da alınabilir.


Süper Tombala ödülleri nelerdir?

Online tombala birinci çinko, ikinci çinko, tombala, jackpot gibi ikramiyeler var. Bu kazançlar, Bilyoner hesabınıza BilyonPuan olarak yükleniyor.


Sadece anlık oynanan oyunlar için mi bilet alabilirim?

Hayır, online Süper Tombala oyununda “Çekilişler” sayfası da bulunuyor. Bu sayfaya giderek ileri tarihli oyunlar için de kart satın alabilirsin.

Maksimum kazanç tutarı nedir?

Süper Tombala oyununda her odanın ikramiye havuzu ayrı olup, satılan ve kazanan kartlar odaya özel olarak hesaplanır ve kayıt altına alınır.


Yardım ve destek için lütfen Yeşilay Danışmanlık Merkezi'ni (444 79 75) arayın veya https://www.yesilay.org.tr/tr/bagimlilik/kumar-bagimliligi sayfasını ziyaret edin.

Devamını gör
Kapat
Kuponunda hiç maç bulunmuyor.
Maç Ekle