Zeplin Şans Oyunu

Online şans oyunları içerisinde öne çıkan zeplin kendine özgü kurgusu ile heyecanın tavan yaptığı oyunlar arasında! Kolayca oynanabildiği gibi bir o kadar da eğlenceli olan zeplin ile siz de kazanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ile de kolayca oynayabileceğiniz zeplin için hemen "Oyna" butonuna basabilirsiniz!


Zeplin Şans Oyunu Nedir?

Zeplin oyunu popüler online şans oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. Pek çok benzer örneğinde olduğu gibi zeplinde de şans en önemli faktörlerden biri. Oyunun temel amacı zeplin patlamadan önce kazançlı bir şekilde oyundan ayrılmaya çalışmak. Bunun için de yapılabilecek belli başlı işlemler var. Ekranda görebileceğiniz grafik üzerinde rastgele, herhangi bir noktaya çıkılan oyunda zeplin yukarı çıktıkça kazanç sağlanabiliyor. Zeplin şans oyunu bu açıdan kısmen tahmine dayalı bir kurguya da sahip. Oyuna adını veren zeplin adındaki hava aracının sıfır noktasından yükselip ne kadar yukarıya çıkabileceğini doğru tahmin edenler galip geliyor. Bu noktada, rastgele seçtiğiniz yüksekliğe zeplinin çıkabilip çıkamaması tüm olayı belirliyor. Zeplin patlamadan bunu başarmak oyunun esasını oluşturuyor. Her ne kadar oyunun tarifinde "tahmin" sözcüğü geçse de esasında bunu başarmak güç olduğu için zeplin daha çok şansa dayalı bir oyun. Bununla beraber tecrübe kazandıkça tahminlerin tutma ihtimali de artabilir. Siz de zeplinin patlamadan çıkabileceği noktayı bulabilirseniz kazanmaya başlayabilirsiniz.


Zeplin Nasıl Oynanır?

Online zeplin oyunu gayet kolay bir şekilde, belli başlı hamleler ile oynanabiliyor. Zeplin adlı hava aracının sıfır noktasından başlayıp çıkabileceği maksimum noktayı hesaplamanız gerekiyor. Bunun için de her tur öncesinde bir tutar ekleyebilirsiniz. Belirtilen maksimum limite kadar tutar ekleyebilme şansınız var. İlgili tutarı eklediğiniz zaman ise ekranda grafik üzerinde yukarı doğru hareket eden zeplin aracı çıkıyor. Bu aşamada rastgele bir yükseklik noktası seçmeniz gerekiyor. Zeplin de belirlediğiniz bu noktaya değin çıkmaya çalışıyor. Belirttiğiniz noktaya kadar zeplin aracı patlamazsa ve çıkabilirse oyundan kazançlı bir şekilde ayrılabilirsiniz. Zeplin patlamadan önce kazançlı çıkmak içinse belli bir noktada "NAKİT ÇIKIŞI" butonuna da tıklayabilirsiniz. Bu şekilde oyunu tamamlayabilirsiniz. İkramiye olarak aktarılacak tutar da "NAKİT ÇIKIŞI" butonu üzerinde gösterilen tutar oluyor ve bu tutar BilyonPuan olarak oyuncunun hesabına aktarılıyor. Android ve iOS üzerinden de akıllı cihazınıza indirip giriş yaparak hemen zeplin oynamaya başlayabilirsiniz.


Online Şans Oyunları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Zeplin oyunu da dâhil olmak üzere genel olarak online şans oyunlarında belli başlı bilinmesi gerekenler var. Örneğin, dijital oyunları oynamak için Bilyoner üyesi olmak gerekiyor. Tüm Bilyoner üyeleri şans oyunlarını oynayabilir. Her bir oyun için minimum ve maksimum kupon bedelleri belirleniyor. Belirlenen bedeller aralığında bir tutar seçerek oyuna katılabilirsiniz. Oyunda gösterdiğiniz başarı karşısında ise kazancınız BilyonPuan olarak Bilyoner hesabınıza anında yansıyor. Bunun için yalnızca oynanan oyunun sonuçlanması ve kazanç sağlanmış olması gerekiyor. Tümüyle şansa dayalı olan bu oyunlardaki istatistik bilgileri de ilgili oyunun gerçek etkinliklerindeki istatistiklerine dayalı. Bunun yanı sıra dijital oyunlardan elde edilen kazançlar nakit olarak çekilemiyor. Bunun yerine ilgili oyuncunun hesabına BilyonPuan olarak ödeniyor.


Zeplin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Zeplin şans oyunu nedir?

Zeplin, şansa dayalı bir oyun. Oyuna da adını veren zeplin aracı, ekrandaki grafikte sıfır noktasından sizin belirlediğiniz yere doğru yükselmeye başlıyor. Zeplinin patlamadan ne kadar yukarı doğru çıkabileceğini doğru tahmin edenler galip geliyor.


Zeplin nasıl oynanır?

Önce belirtilen minimum ve maksimum limitler arasında bir tutar eklemeniz gerekiyor. Ardından ekranda grafik üzerinde hareket eden bir zeplin aracı çıkıyor. Rastgele bir yükseklik noktası seçip zeplinin oraya kadar çıkmasını bekleyebilirsiniz. Beklemek yerine "Nakit Çıkışı" butonuna basarak da tutar elde edebilirsiniz.


Dijital oyunlardaki kazançlarımı nakde çevirebilir miyim?

Hayır, oyunlarda elde ettiğiniz kazançlar sadece Bilyoner hesabınıza BilyonPuan olarak aktarılıyor.


Kazanç nasıl hesaplanıyor?

Oyuncu tarafından belirlenen miktarın grafik üzerinde gösterilen çarpan ile çarpılması sonucunda kazanç hesaplanıyor. Dilerseniz "Otomatik Nakit Çıkışı" özelliğini kullanarak da kazanmak istediğiniz çarpan miktarın otomatik olarak ayarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Maksimum kazanç tutarı nedir?

Zeplin oyununda kazanç tutarı maksimum 1.000.000 TL'dir.


Yardım ve destek için lütfen Yeşilay Danışmanlık Merkezi'ni (444 79 75) arayın veya https://www.yesilay.org.tr/tr/bagimlilik/kumar-bagimliligi sayfasını ziyaret edin.

Devamını gör
Kapat
Kuponunda hiç maç bulunmuyor.
Maç Ekle