Canlı maç yayını ücretli midir?
Canlı yayınlanan karşılaşmaları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Canlı yayınlanan karşılaşmaları izleyebilmek için Bilyoner.com üyesi olmanız ve üyelik bilgileriniz ile oturum açmanız gerekmektedir.
Canlı Yayın izleyebilmem için ne tip bir bağlantıya ihtiyacım var?
Canlı olarak yayınlanan maçları web veya mobilde izleyebilmeniz için internet bağlantısı gerekmektedir. İnternet erişiminiz için aldığınız hizmet, sınırsız bir bağlantı değilse; Kotanız ve bağlantı ücretleriniz hakkında bilgi edinmek için İnternet servis sağlayıcınız ya da telefonunuz için hizmet aldığınız operatörünüz ile iletişime geçebilirsiniz.
Maç yayını sırasında donma yaşıyorum, ne yapabilirim?
Lütfen internet bağlantınızı kontrol ediniz, bağlantı yavaşlığı donmalara sebep olabiliyor. Wi-fi yerine kablolu internet bağlantısı bağlanma hızınızı arttırabilir.
Canlı maç yayını izlerken ekranı büyütemiyorum, neden?
Canlı yayın sağlayıcımız ile olan teknik anlaşma gereği ekran boyutunda herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.
Maçları web de izlemek için gerekli teknik özellikler nelerdir?
İnternet bağlantısı ve Adobe Flash Player'ın yüklü ve versiyonunun 9 olması gerekmektedir.
Canlı Yayın hizmeti hangi ligleri kapsamaktadır?
Bilyoner.com dünyanın önde gelen ligleri içincanlı yayın hizmeti vermektedir. Futbolda Almanya Bundesliga, İtalya Seri A, Rusya Hollanda, İspanya Kral Kupası ve Basketbol'da Amerikan Basketbol Ligi (NBA) ve THY EUROLEAGUE gibi dev ligleri de kapsayan canlı yayınları https://www.bilyoner.com/iddaa/canli-yayin sayfasından izleyebilirsiniz.
Bültende olmayan maçların Canlı Yayın'ı olacak mı?
Evet bültende olmayan bazı maçların canlı yayınları da olacaktır.