[ Genel | Sistem | Her Maç Tek Maç | Futbol | Basketbol | Basketbol MS | Voleybol | Motor Sporları | Bilardo | Tenis | Hentbol | Düello ]

Bültende ilan edilen futbol karşılaşmaları için aşağıdaki oyunları oynamak mümkündür:

Bültende farklı bir sayı belirtilmedikçe; maç sonucu, ilk yarı sonucu, altı/üstü ve toplam gol için en az 4 maç tahmininde bulunulması gerekir. Bir kuponda en fazla 30 futbol maçı tahmini yapılabilir.

Maç sonucu
Oyuncu maçın sonucuna ilişkin tahminlerini kupon üzerinde bulunan, sonuç tahmin sütununda 1, X ve 2 seçeneklerini kullanarak işaretler.
Çifte Şans
Oyuncu maçın sonucuna ilişkin tahminlerini kupon üzerinde bulunan çifte şans sütununda 1-X, 1-2, X-2 seçeneklerini kullanarak işaretler.
İlk yarı sonucu
İlk yarı sonucunu tahmin etmeye dayalı oyun türüdür. Oyuncu maçın ilk yarı sonucuna ilişkin tahminlerini kupon üzerinde bulunan sonuç tahmin sütununda 1, X ve 2 seçeneklerini kullanarak işaretler.
Alt /Üst

1,5 Gol - Altı / Üstü
Bir maçta atılacak toplam gol sayısının 1 veya 1'in altında mı, yoksa 2 veya 2'nin üstünde mi olacağının tahmin edildiği oyundur.

2,5 Gol - Altı / Üstü
Bir maçta iki takımın atacağı toplam gol sayısının 2 veya daha az mı 3 veya daha fazla mı olduğunun tahmin edildiği oyundur. Eğer maçta 2 veya altında gol olur diyorsanız Altı, maç bol gollü geçer, 3 veya üstünde gol olur diyorsanız Üstü tahmininde bulunabilirsiniz.

3,5 Gol - Altı / Üstü
Bir maçta atılacak toplam gol sayısının 3 veya 3'ün altında mı, yoksa 4 veya 4'ün üstünde mi olacağının tahmin edildiği oyundur.

İlk Yarı için 1,5 Gol - Altı / Üstü
Bir maçın ilk yarısında atılacak toplam gol sayısının 1 veya 1'in altında mı, yoksa 2 veya 2'nin üstünde mi olacağının tahmin edildiği oyundur.
Toplam gol
Karşılaşmada atılacak toplam gol sayısını tahmin etmeye dayalı oyun türüdür. Seçilen maç için iki tarafın atacağı toplam gol sayısı (0-1, 2-3, 4-6 veya 7+ yedi gol veya 7'den fazla) tahminlerinden biri seçilip isaretlenir.
Karşılıklı Gol Var/Yok
Seçilen maç için her iki takımın da gol atması durumu, karşılıklı gol var olarak ifade edilir. Fakat maçta sadece bir takımın gol atması veya her iki takımın da gol atamaması, maçta karşılıklı gol olmadığını gösterir.
İlk yarı / Maç sonucu
İlk yarı sonucunu ve maç sonucunu tahmin etmeye dayalı oyun türüdür.

İlk rakam ilk yarı sonucunu ikinci rakam ise maç sonucunu gösterir.
Seçenekler şunlardır:
1/1, 1/X, 1/2, X/1, X/X, X/2, 2/1, 2/X, 2/2
Maç Skoru
Maç skoru oyunu seçilen maçın skorunu tahmin etmeye dayalı bir oyun türüdür. Maç skoru tablosunda ilgili skor tahmini seçilerek oynanır.
"5+" ne anlama gelmektedir?
"5+" tahmininde bulunulan takımın, 5 gol veya 5 golün üzerinde gol atacağı anlamına gelir.

Maç Skoru için en az 1 maç tahmininde bulunulması gerekir.
Özel Etkinlik
Özel etkinlikler program ile ilan edilecek organizasyonlar için, belirtilen karşılaşmalarda ilk golü atacak oyuncuyu, ilk gol zamanını, ilk golü atan takımı, sarı/kırmızı kart veya penaltı olup olmayacağını tahmin etmeyi amaçlayan oyunlardır.

Programda yer alan her takım veya oyuncu için ayrı ayrı tercih yapılır.

İlk Golü Kim Atar? : Bir maçta ilk golü hangi oyuncunun atacağı tahmin edilir.
Son Golü Kim Atar? : Bir maçta son golü hangi oyuncunun atacağı tahmin edilir.
Hangi Oyuncu Gol Atar? : Bir maçta gol atacak oyuncu tahmin edilir.
İlk Golü Hangi Takım Atar? : Bir maçta ilk golü atacak futbol takımı tahmin edilir.
İlk Golün Zaman Aralığı : Bir maçta atılacak ilk golün hangi zaman aralığında atılacağı tahmin edilir.
Gösterilen Kart Sayısı : Bir maçta gösterilecek kırmızı ya da sarı kart sayısı tahmin edilir.
Toplam Penaltı Sayısı : Bir maçta atılacak penaltı sayısı tahmin edilir.
Tek / Çift
Maçın normal süre sonundaki toplam gol sayısının tek mi çift mi olacağını tahmin etmeye dayalı oyun türüdür. 0-0 maç sonucu çift olarak sayılacaktır.
İlk yarı çifte şans
Bir maçın ilk yarı sonucu için çifte şans tahmini yapabileceğiniz oyundur. Maçın ilk yarı sonucuna ilişkin tahminlerinizi çifte şans sütununda 1-X, 1-2, X-2 seçeneklerini kullanarak işaretleyebilirsiniz. İlk 45 dakika sonucuna göre değerlendirme yapılmaktadır.
İkinci yarı sonucu
İlk yarı sonucunu dikkate almaksızın maçın 2. yarısını kimin kazanacağını seçeceğiniz oyun türüdür.