"1 Saniye" nedir? "1 Saniye" ile nasıl para çekebilirim?
"1 Saniye" ile anlaşmalı bankalardan (Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, QNB Finansbank, VakıfBank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası) herhangi birinde bulunan vadesiz TL mevduat hesabınıza, Bilyoner kazancınızı beklemeden anında 7/24 aktarabilirsiniz.

İkramiyenizi, Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım">"Para Çek" ekranında yer alan "1 Saniye'de Para Çekme" özelliği ile vadesiz mevduat Türk Lirası hesabınıza anında gönderebilirsiniz.

"1 Saniye" ile çekebileceğiniz tutarı "Çekilebilir Tutar" alanında görüntüleyebilirsiniz. Tek seferde minimum 20 TL çekebilirsiniz.

"1 Saniye" ile para çekebilmeniz için "Hesabım">"Kişisel Bilgilerim" > "Banka Bilgilerim" ekranında, vadesiz mevduat hesabınıza ait IBAN bilginizin kayıtlı olması gerekir. İkramiyenizi çekmek istediğiniz hesaba ait IBAN'ı seçerek işlem yapabilirsiniz. İşlemi onaylamanızın ardından talep etmiş olduğunuz tutar banka hesabınıza anında aktarılır. Aynı gün içinde maksimum 3 defa para çekme işlemi yapabilirsiniz. 3 defa sınırı başarılı işlemleriniz için geçerlidir.

"1 Saniye" ile gerçekleştirebileceğiniz günlük işlem limitinizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.
"1 Saniye" ile Bilyoner.com'dan 2 ay önce kazandığım ikramiyeyi çekebilir miyim?
Sadece son 30 gün içinde kazanmış olduğunuz ikramiyelerinizi çekebilirsiniz. Çekebileceğiniz tutar, son 30 gün içinde kazandığınız ikramiyelerinizden, son 30 gün içinde banka hesabınıza çektiğiniz tutarlar çıkartılarak sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır.  Örneğin; son 30 gün içerisinde Bilyoner.com'da oynadığınız şans oyunlarından toplam 200 TL ikramiye kazandınız. Daha sonra diğer para çekme metodlarıyla 50 TL para çekme talebinde bulundunuz. Bu durumda "1 Saniye" ile çekebileceğiniz tutar 150 TL'dir."1 Saniye" ile hesabınızda bulunan toplam tutardan bağımsız olarak sadece ikramiyelerinizi çekebilirsiniz.
"1 Saniye" ile başkasının banka hesabına para çekebilir miyim?
Başkasına ait banka hesabına "1 Saniye" ile para gönderemezsiniz. Finansal güvenliğiniz için sadece kendi adınıza açılmış vadesiz mevduat hesabına para çekebilirsiniz.