Bilyoner.com'dan kazanmış olduğunuz ikramiyelerinizi "1 Saniye" ile herhangi bir bankada bulunan vadesiz mevduat Türk Lirası hesabınıza anında çekebilirsiniz.

"1 Saniye" ile nasıl para çekebilirim?
İkramiyelerinizi "Hesabım Menüsü" altında yer alan "Banka işlemlerim" bölümünden "1 Saniye" ile vadesiz mevduat Türk Lirası hesabınıza anında çekebilirsiniz. "1 Saniye" ile para çekebilmeniz için "Kişisel Bilgilerim" altında yer alan "Banka Bilgilerim" bölümünde vadesiz mevduat hesabınıza ait IBAN bilginizin kayıtlı olması gerekmektedir. "Banka işlemlerim" bölümünden "1 Saniye" ile çekebileceğiniz tutarı "Çekilebilir Tutar" alanında görüntüleyebileceksiniz. İkramiyenizi çekmek istediğiniz hesaba ait IBAN'ı seçerek işlem yapabilirsiniz. İşlemi onaylamanızın ardından talep etmiş olduğunuz tutar banka hesabınıza anında aktarılacaktır. Teknik bir aksaklık nedeniyle talebinizin gerçekleşmediği durumlarda Bilyoner.com Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
"1 Saniye" için herhangi bir ücret ödeyecek miyim?
İşlem için herhangi bir ücret ödenmemektedir.
"1 Saniye" ile ne zaman işlem yapabilirim?
"1 Saniye" ile Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Akbank, Denizbank ve Finansbank hesabınıza 7 gün 24 saat, diğer bankalara ait hesaplarınıza ise iş günleri 09:00 - 17:00 saatleri arasında para çekebilirsiniz.
"1 Saniye" ile minimum ne kadar para çekebilirim?
"1 Saniye" ile tek seferde minimum 20 TL çekebilirsiniz.
"1 Saniye" ile maksimum ne kadar para çekebilirim?
"1 Saniye" ile gerçekleştirebileceğiniz günlük işlem limitinizi görmek için https://www.bilyoner.com/banka-islemleri sayfasını ziyaret edin.
"1 Saniye" ile Bilyoner.com'dan 2 ay önce kazandığım ikramiyeyi çekebilir miyim?
Sadece son 30 gün içinde kazanmış olduğunuz ikramiyelerinizi çekebilirsiniz. Çekebileceğiniz tutar, son 30 gün içinde kazandığınız ikramiyelerinizden, son 30 gün içinde banka hesabınıza çektiğiniz tutarlar çıkartılarak sistem tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Örneğin; son 30 gün içerisinde Bilyoner.com'da oynadığınız şans oyunlarından toplam 200 TL ikramiye kazandınız. Daha sonra diğer para çekme metodlarıyla 50 TL para çekme talebinde bulundunuz. Bu durumda "1 Saniye" ile çekebileceğiniz tutar 150 TL'dir."1 Saniye" ile hesabınızda bulunan toplam tutardan bağımsız olarak sadece ikramiyelerinizi çekebilirsiniz.
"1 Saniye" ile aynı gün içinde kaç defa para çekebilirim?
Aynı gün içinde maksimum 3 defa para çekme işlemi yapabilirsiniz. 3 defa sınırı başarılı işlemleriniz için geçerlidir.
"1 Saniye" ile çekebileceğim tutarı nereden görüntüleyebilirim?
Çekilebilir bakiyenizi para çekme sayfasında bulunan "Çekilebilen Tutar" bölümünden görüntüleyebilirsiniz.
"1 Saniye" ile başkasının banka hesabına para çekebilir miyim?
Başkasına ait banka hesabına "1 Saniye" ile para çekemezsiniz. Finansal güvenliğiniz için sadece kendi adınıza açılmış vadesiz mevduat hesabına para çekebilirsiniz.