Bilyoner.com hesabıma nasıl ve ne zaman para yatırabilirim?
Bilyoner.com hesabınıza anlaşmalı bankalarımızın alternatif ödeme kanallarından birini kullanarak 7 gün 24 saat para transferi yapabilirsiniz. Anlaşma dışı bankalarda ise EFT kanalı aracılığı ile para transferi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı bankalarda; internet bankacılığı, cep-mobil bankacılık, ATM kartlı-kartsız işlemler ve telefon bankacılığı gibi alternatif ödeme kanallarından birini kullanabilirsiniz.

Nasıl para yatırılacağı ve işlem ücretleri ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen Para Yatır sayfamızı ziyaret ediniz.

Sadece adınıza kayıtlı bir banka hesabından Bilyoner.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Herhangi bir kişiye ait banka hesabından ya da ortak hesaplardan Bilyoner.com üye hesaplarına para transferi yapılamaz.

Para transfer işlemlerinde kredi kartı kullanılamaz.

Para yatırma esnasında alınan işlem ücretleri ilgili bankalar ve diğer kuruluşlar tarafından belirlenir.
Bilyoner.com hesabımdan banka hesabıma yaptığım para transferi gerçekleşmedi!
  • Para gönderme işlemini anlaşmalı bankalarımızın Şans Oyunları Ödemeleri menüsü ile yaptıysanız: "Bize Yazın" ile mesaj göndererek ya da (212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • Para gönderme işlemini bankanızın EFT menüsü ile yaptıysanız: Yapılan EFT'nin Bilyoner hesabınıza geçmemesinin iki nedeni olabilir:
    • Dekont üzerinde yer alan T.C. kimlik numarası ile Bilyoner üyeliğinizde kayıtlı T.C. kimlik numarası uyumlu olmayabilir.
    • EFT ile ödeme yapma adımları doğru şekilde takip edilmemiş olabilir.

Para yatırma hakkında detaylı bilgi almak için lütfen "Para Yatır" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yukarıdaki kontrolleri yaptıktan sonra "Bize Yazın" ile veya (212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
Anlaşmalı olmayan bankalardan EFT ile Bilyoner hesabıma nasıl para yatırabilirim?
EFT ile yapılan para transferleri sadece işlem dekontunun üzerinde yer alan T.C. kimlik numarasına ait üyeliğe aktarılmaktadır. Bankaların EFT menüleri birbirinden farklı olup, minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri banka tarafından belirlenir.

Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Yapı Kredi Bankası TR 84 0006 7010 0000 0070 7815 23 IBAN bilgisini kullanarak Bilyoner.com üye hesabınıza EFT yapabilirsiniz.

Alıcı İsmi Bilgisi: BİLYONER İNTERAKTİF HİZMETLER A.Ş
IBAN Bilgisi: TR 84 0006 7010 0000 0070 7815 23

* EFT kanalını yalnızca Yapı Kredi Bankası dışındaki bankalarla kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası aracılığıyla para transfer etmek istiyorsanız, internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamasındaki "Ödemeler" menüsü altından "Şans Oyunları" bölümünü kullanabilirsiniz.
ATM Kartsız işlem ile Bilyoner hesabıma nasıl para yatırabilirim?
Anlaşmalı bankaların ATM kartsız işlem menüsünü kullanarak Bilyoner hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Kartsız işlem ile yapılan para transferleri "Çekilemeyen TL" olarak üye hesaplarına aktarılır. Çekilemeyen tutar, hesabınız altında toplam TL bakiyeniz içerisinde gösterilir.

Çekilemeyen tutar altında yatırılan tutarları banka hesabınıza transfer edemezsiniz. Çekilemeyen tutar ile dilediğiniz şans oyununu oynayabilirsiniz.

Oynadığınız her şans oyunu öncelikle hesabınızdaki çekilemeyen tutardan düşer. Hesabınızdaki çekilemeyen tutar tükendikten sonra oynadığınız her şans oyunu hesabınızdaki çekilebilir tutardan düşer.

Kartsız işlem ile para transferi yapabileceğiniz bankalara "Anlaşmalı Bankalar" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kartsız işlem ile tek seferde en fazla 1.000 TL (bin TL) transfer yapılabilirsiniz.

Para yatırma kanalları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen "Para Yatır" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Banka hesap bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?
Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra, "Hesabım" > "Kişisel Bilgilerim">"Banka Bilgilerim" ekranından banka hesap bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Para yatırma kanalları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen Para Yatır sayfamızı ziyaret ediniz.