Yardım Konuları

Bilyoner hesabımdaki parayı nasıl çekebilirim?
Bilyoner hesabına üye girişi yaptıktan sonra, "Hesabım" menüsündeki "Para Çekme" ekranından banka hesabına para aktarabilirsin.

Anlaşmalı Bankalar
Anlaşma bankalarda 7 gün 24 saat 50.000 TL'ye kadar anında para transferi yapılabilir.
50.000 TL ve üzeri tutarlardaki işlemler takip eden mesai saatleri içerisinde banka hesabına aktarılır.
Anlaşmalı bankalar: Akbank, DenizBank, Garanti BBVA, Halkbank, İş Bankası, QNB Finansbank, VakıfBank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası

Anlaşmalı Olmayan Bankalar
Mesai saatleri içinde 50.000 TL'ye kadar iletilen para çekme işlemleri anında , 50.000 TL ve üzeri işlemler takip eden mesai saatleri içinde banka hesabına aktarılır.
Mesai saatleri dışında iletilen para çekme işlemleri, takip eden mesai saatleri içinde banka hesabına aktarılır.

Dikkat Edilmesi Gereken Konular:
  • Para çekme tutarı en az 10 TL, anında para çekme tutarı en az 20 TL'dir.
  • Gün içinde en fazla 5 defa anında para çekme işlemi yapılabilir. Diğer işlemler mesai saatleri içerisinde banka hesabına aktarılır.
  • Anında para çekme için son 30 gün içinde şans oyunu oynanmış olması gerekiyor. Son 30 gün içinde oyun oynanmamışsa, işlemler takip eden mesai saatleri içerisinde banka hesabına aktarılır.
  • "Çekilebilir tutar" kadar para çekilebilir. “Çekilemeyen tutar” altında görünen bakiye banka hesabına transfer edilemez. Detaylar için Çekilemeyen tutar nedir? sayfasını inceleyebilirsin.
Başkasının banka hesabına para transferi yapabilir miyim?
Sadece adına kayıtlı banka hesabına para transferi yapılabilir. Başka bir kişiye ait banka hesabına veya ortak hesaba Bilyoner hesabından para transferi yapılamaz.
Çekilemeyen tutar nedir?
ATM Kartsız işlem ile Bilyoner hesabına aktarılan para transferleri ve çeşitli kampanyalar kapsamında kazanılan hediyeler “Çekilemeyen tutar” olarak görünür. Çekilemeyen tutarı dilediğin şans oyununda kullanabilirsin.

Çekilemeyen tutar, toplam bakiye içinde gösterilir, banka hesabına transfer edilemez.

Hesabında öncelikle çekilemeyen tutar bakiyen kullanılır. Çekilemeyen tutar bakiyen bittikten sonra oynadığın her şans oyunu çekilebilir tutardan düşer.
İkramiyemi İş Bankası ATM’lerinden nasıl çekebilirim?
İş Bankası ATM’lerinden son 30 gün içinde kazanılan ikramiye tutarı 7 gün 24 saat anında çekilebilir.

Tek seferde en az 20 TL, en fazla 10.000 TL çekilebilir.

Aynı gün içinde en fazla 5 defa para çekme işlemi yapılabilir.
“Hesabım” menüsündeki "Banka İşlemlerim" ekranından İş Bankası hesabının "varsayılan hesap" olarak tanımlı olması gerekiyor.
Kapat
Kuponunda hiç maç bulunmuyor.
Maç Ekle