Yardım Konuları

Spor Toto nasıl oynanır?
Spor Toto oyunu, listede belirtilen haftaya ait 15 maçın sonucunu tahmin etmeye dayanır. Her maç için 3 ayrı sonuç tahmin seçeneği bulunur:
  • 1: ev sahibi takımın galibiyeti,
  • 2: deplasman takımının galibiyeti,
  • 0: beraberlik.
Kupon üzerinde 1'den 15'e kadar belirtilen maçların sonuçlarına tahminde bulunulur. 15 müsabakanın sonucundan en az 12'sinin doğru tahmin edilmesi gerekir. Toplam 4 ikramiye derecesi vardır: 15, 14, 13 ve 12 bilenler.
En fazla kaç kolon oynanabilirim? Kolon bedeli ne kadardır?
Bir kuponda en fazla 2500 kolon oynanabilir. Bir kolonun fiyatı 0.50 TL'dir.
Kuponlar iptal edilebilir mi?
Kupon oynandıktan sonra 15 dakika içerisinde iptal edilebilir.
Maçlar iptal olursa ne olur?
Bir programda iptal edilen veya gereken tarihlerde oynanamayan müsabaka olduğu takdirde, o müsabakanın sonucu çekilişle belirlenir. Teşkilat bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından her iki takım için ayrı ayrı geriye dönük son beş haftadaki resmi lig müsabakası sonuçlarına göre, birinci takımın aldığı her galibiyet için 1 numaralı top, her beraberlik için 0 numaralı top ve her mağlubiyet için 2 numaralı top, ikinci takımın aldığı her galibiyet için 2 numaralı top, her beraberlik için 0 numaralı top ve her mağlubiyet için 1 numaralı top (toplam 10 adet top) içinden noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenir ve 1 numaralı top çekilirse birinci takım kazanmış sayılır, 0 numaralı top çekilirse maç sonucu berabere olarak kabul edilir, 2 numaralı top çekilirse de ikinci takım kazanmış sayılır.
Spor Toto oyun kuralları nedir?
Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nca oynatılan iddaa ve Spor Toto oyunlarının Resmi Gazete’de yayımlanan kurallarını görüntülemek için linke tıklayabilirsin: İddaa ve Spor Toto Oyun Kuralları
Kapat
Kuponunda hiç maç bulunmuyor.
Maç Ekle