Eşya Piyangosu Çekilişi

Şansınızı denemek ve onlarca farklı kategorideki üründe eşya piyangosu çekilişine katılmak için doğru yerdesiniz! Bilyoner’de Milli Piyango İdaresi güvencesiyle gerçekleştirilen eşya piyangosu çekilişine katılabilir ve farklı kategorilerdeki eşyaları/hediyeleri/ödülleri kazanma fırsatı elde edebilirsiniz. Elektronik ürünlerden otomobil ve motosiklete, market hediye çekinden tatil fırsatlarına birçok farklı alanda şansınızı deneyebilir, biletinizi alarak eşya piyangosu çekilişimize katılabilirsiniz. Farklı çekiliş tarihlerinde sonuçlanacak olan çekilişleri sayfamız üzerinden incelemeye hemen başlayın, ilgilendiğiniz çekilişler için biletinizi vakit kaybetmeden alın!Eşya Piyangosu Nedir?

Bilyoner eşya piyangosu çekilişi Milli Piyango İdaresi güvencesi altında, Piyango Sepeti tarafından gerçekleştirilir. Bilyoner Milli Piyango eşya piyangosu çekilişi halka açık bir şekilde, gelişen teknolojiler kullanılarak dijital ortamda yayınlanacak biçimde, üzerinde numaraların yazılı olduğu topların, hareket halindeki kürelerden rastgele seçilmesi ile yapılır. Eşya piyangosu çekilişine katılan tüm üyelerimiz arzu ederlerse çekilişi http://www.mpi.gov.tr/ linkine tıklayarak izleyebilirler. Bilyoner bünyesinde gerçekleştirilecek olan tüm eşya piyangosu çekilişlerine bilet satın alarak katılım sağlayabilirsiniz. Bilet satışlarını sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz. Bilet satışları, Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenen tarih ve saatte başlayacak olup yine Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenecek tarih ve saatte son bulur. Eşya piyangosu biletleri, Bilyoner mobil uygulamaları ve https://www.bilyoner.com/esya-piyangosu linki üzerinden kolayca satın alınabilir.Eşya Piyangosu Nasıl Oynanır?

Eşya piyangosu Bilyoner güvencesiyle sayfamızda sizleri bekliyor. Eğer Bilyoner üyesi iseniz siz de eşya piyangosuna katılım gösterebilirsiniz. Üstelik eşya piyangosu çekilişine katılmak düşündüğünüzden çok daha kolay. Eşya piyangosu çekilişlerine katılım göstermek için yapmanız gereken tek şey üye girişi yapmak ve üye girişinin ardından çekilişlerden dilediğiniz bir ya da birkaçına katılmak. Biletleri satın alabilmek için aktif olan Bilyoner üyeliği üzerinden ilerlemeniz gerekir. Bilyoner hesabınızdaki bakiyeniz yeterli olduğu takdirde, eşya piyangosu çekiliş bileti satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz biletlerin ödemesini ister parayla isterseniz de “BilyonPuanlar” ile yapabilirsiniz. Sayfamız üzerindeki “Çekilişler” bölümünden “Bilet Al” butonuna tıklayıp hemen dilediğiniz çekilişlere katılım gösterebilirsiniz. (Gerçekleşecek çekiliş için tek seferde en fazla 100 adet bilet alabileceğinizi unutmayın! )Eşya Piyangosu Bilet Fiyatları

Eşya piyangosu bilet fiyatları Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenmiş olup, her bir çekiliş için farklılık gösterebilir. Bilyoner ayrıcalığıyla katılım gösterebileceğiniz eşya piyangosu çekilişi bilet fiyatlarını hediye çekilişine katılmak istediğiniz piyangoların üzerinde görüntüleyebilirsiniz.Eşya Piyangosu Ödülleri Neler?

Eşya piyangosu ödülleri arasında farklı kategorilerden pek çok ürün yer alıyor. Bilyoner eşya piyangosu çekilişine katılabileceğiniz ödüllerden bazıları; otomobil, motosiklet, bilgisayar, kulaklık, cep telefonu, tatil paketi, market hediye çeki gibi ürünler olarak öne çıkıyor. Bu ödüllerden dilediğiniz için bilet satın alabilir ve dilediğiniz eşya piyangosu çekilişine katılım sağlayabilirsiniz. Katılım göstermek istediğiniz her çekiliş için bilet satın almanız gerektiğini unutmayın! Eşya piyangosu çekilişine katılım belirtilen tarihe ya da biletler tükenene kadar devam eder ve satış sonlandırıldıktan sonra belirlenen tarih ve saatte çekiliş yapılarak sonuçlandırılır.Eşya Piyangosu Sonuçları Nereden Takip Edilir?

Eşya piyangosu çekiliş sonuçları; www.mpi.gov.tr, www.piyangosepeti.com.tr, www.bilyoner.com web siteleri ve Bilyoner mobil uygulamaları üzerinden ilan edilir. Çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi web sitesinde ve Bilyoner’de yayınlandığı anda tebliğ edilmiş sayılır. Eşya piyangosu kapsamında satın almış olduğunuz ödül/eşya/hediye kazanan ve henüz sonuçlanmamış olan tüm biletlerinizi “Eşya Piyangosu” alanına tıklayarak açılan sayfa içerisindeki “Biletlerim” menüsünden ulaşabilirsiniz. Kazanan biletler; “Biletlerim” alanında “Sonuçlanan” kısmında yeşil renkte gösterilirken, kaybeden biletler; yine “Sonuçlanan” kısmında sarı renkte gösterilir.

Devamını gör
Kapat
Kuponunda hiç maç bulunmuyor.
Maç Ekle