Çekilişler hangi tarihlerde gerçekleştirilir?
Piyango çekilişleri her ayın 9, 19 ve 29'uncu günlerinde yapılır. İdare kararı ile bu tarihlerin dışında, çekiliş günleri ve planları farklı özel çekilişler de düzenlenebilir. Her yıl 31 Aralık günü yılbaşı özel çekilişi yapılır.
Biletler ne zaman satışa çıkar?
En yakın tarihli çekilişe ait biletlerin satışı, bir önceki çekilişi izleyen gün satışa sunulur. 
Bilyoner'in hangi kanallarından bilet alabilirim?
www.bilyoner.com web sitemizden, cep telefonunuzdan mobil.bilyoner.com mobil sitemizden veya cep telefonunuzdan Iphone/Android Bilyoner uygulamamızdan veya Bilyoner iPad uygulamamızdan Milli Piyango bileti alabilirsiniz. Üyelerimiz, Bilyoner.com hesabında yeterli miktarda para bulunması durumunda istedikleri miktarda bilet satın alma hakkına sahiptir. En yakın tarihli biletlerin satışı, çekilişin başlama saatinden 1 saat öncesine kadar sürer.

Satın aldığınız biletleri Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım">"Biletlerim" ekranından takip edebilirsiniz.
Alınan bileti iptal etme şansım var mı?
Satın alınan biletin iade edilmesi mümkün değildir.
Satın alınan bilete birden fazla ikramiye denk gelebilir mi?
Bir bilete tek ikramiye ödenmesi asıl olup, birden fazla ikramiye isabet etmesi halinde miktarca büyük olan ikramiye ödenir.
Kazandığım ikramiye tutarını nasıl alabilirim?
- Her çekiliş döneminde 5.000 TL (Beşbin Türk Lirası) ve altındaki tüm kazançlı biletlerin ödemesi, kazandı bilgileri Bilyoner?e geldiği andan itibaren ödenmeye başlanır. "Hesabım" menüsünden takip edebilirsiniz.

- Her çekiliş döneminde 5.001 TL (Beşbinbir Türk Lirası) ve üstündeki kazançlı biletlerin ödemesi Milli Piyango Genel Müdürlüğü tarafından yapılır. Kazançlı bilet sahibi bileti ile ilgili Bilyoner.com tarafından aranarak, bilgilendirilir. Bilyoner İnteraktif Hizmetler AŞ'ye bizzat gelerek biletinizi teslim almalı ve Milli Piyango Genel Müdürlüğü'ne ibraz etmeniz gerekir. Biletlere ikramiye ödenme süresi 1 (bir) yıldır. İkramiye ödemesi yapılacak gerçek kişinin fiil ehliyetine sahip olması gerekir. Tüzel kişilerin bu şarta sahip temsilcilerine ödeme yapılır.
İkramiye ödemelerinde, ikramiye miktarı kesintiye uğrar mı?
İkramiyeler hiçbir vergi, resim ve harca tabi değildir. İkramiye ödemeleri sırasında herhangi bir kesinti yapılmaz.
Milli Piyango bileti hediye edebilir miyim?
Evet, dilediğiniz kişiye Milli Piyango bileti hediye edebilirsiniz. Bir çekilişte en fazla 10 farklı kişiye toplamda 50 adet bilet hediye edebilirsiniz. Her bir üye çekiliş başına en fazla 10 adet hediye bilet yükleyebilir. Gönderdiğiniz kişinin hediye bilet sayısını aşması durumunda hediye ettiğiniz biletler sizin hesabınıza yüklenir.

Milli Piyango bileti hediye ettiğiniz kişi kendisine gelen bilgilendirme e-postası aracılığı ile üyemiz olduktan sonra Milli Piyango sayfasındaki ilgili yere, kendisine gönderilen HEDİYE KODU'nu girdiği anda biletler Bilyoner.com hesabına yüklenir.

Biletin en geç çekiliş tarihinden bir gün önce Bilyoner.com hesabına yüklenmesi gerekir, aksi takdirde hediye etmiş olduğunuz bilet sizin Bilyoner.com hesabınıza yüklenir.
Milli Piyango biletinin, hediye ettiğim kişinin Bilyoner hesabına yüklendiğini nasıl anlarım?
Hediye ettiğiniz Milli Piyango bileti, hediye edilen kişinin Bilyoner hesabına yüklenir ve size bilgilendirme e-postası gönderilir. Bilyoner hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım">"Biletlerim" ekranında "Hediye Ettiklerim" adımında hediye ettiğiniz Milli Piyango biletlerini görebilirsiniz.