Üye numaram ve şifremle giriş yapamıyorum.
  • Üye numaranız ya da şifrenizi doğru yazdığınıza emin olun, klavyenizin sağ bölümünü kullanıyorsanız NumLock tuşunun aktif olduğuna (ışığının yandığına) ve (giriş) tuşuna bastığınıza emin olun.
  • Klavye üzerindeki diğer numaraları tuşlayarak girmeyi deneyin.
  • Üye numaranız ya da şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen Şifremi Unuttum linkine tıklayın.
Giriş yaparken "müşteri hesabınız bloke olmuş" ibaresi çıkıyor.
Üç'ten fazla ardarda yanlış girilen şifre sonucunda hesabınız bloke olmuştur. (0212) 385 06 50 numaralı Bilyoner Müşteri Hizmetleri'ni aranyak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.
İnternet tarayıcımda proxy ayarları var ise siteye girişi etkiler mi?
Diğer İnternet sitelerine problemsiz erişebiliyorsanız, aynı proxy ayarları ile www.bilyoner.com internet sitemize de erişebilirsiniz.
Sitenizde bilgisayarlar için zararlı bir program var mıdır?
Web sitemiz üye bilgisayarına hiçbir zararlı yazılım yüklememektedir.
İçerik filtresi oyun oynamamı etkiler mi?
Bireysel veya kurumsal bağlantılarda farklı içerik filtreleri kullanılabilir. Kullanmış olduğunuz içerik filtresi eğlence servislerine erişimi engelleyebilir. Bunu teyit etmek için sistem yöneticinize danışabilir ya da ayarları kendiniz değiştirebiliyorsanız www.bilyoner.com adresini izin verilen adresler bölümüne tanımlayabilirsiniz.
Bilyoner.com web sitesine erişebilmek için güvenlik duvarı üzerinde ayar yapılması gerekir mi?
İnternet'teki herhangi bir web sayfasına erişebiliyorsanız, güvenlik duvarı üzerinde içerik filtreleme yapılmıyor ve java destekli sayfalar için kısıtlama yok ise Bilyoner.com web sayfasına erişebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sistem yöneticinize ya da üretici firmaya danışabilirsiniz.