Bilyoner.com'a nasıl üye olunur?
18 yaşını doldurmuş Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından kimlik numarası verilen herkes Bilyoner.com Üyelik Sözleşmesi şartlarını kabul etmek koşulu ile Bilyoner.com üyesi olabilir. Yapılan başvuru ile ilgili gerekli kontroller tamamlandıktan sonra; kullanıcı adı ve şifre üye olacak kişinin belirttiği e-posta adresine ve/veya cep telefonuna SMS yolu ile iletilir.

Aşağıda belirtilen seçeneklerden herhangi birini kullanarak Bilyoner.com'a üye olabilirsiniz.
 • www.bilyoner.com'da Üye Olmak İstiyorum linkine tıklayarak,
 • Cep telefonunuzdan Mobil Site (mobil.bilyoner.com) veya wap.bilyoner.com'a girip "Üye Olmak İstiyorum" linkine tıklayarak,
 • Cep telefonunuzdan Iphone, Android veya Windows?a uygun Bilyoner.com uygulamasından "Üye Ol" linkine tıklayarak,
 • Bilyoner.com iPad uygulamasından "Üye Ol" linkine tıklayarak,
 • (212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak,
 • Turkcell faturalı veya faturasız hat kullanıyorsanız cep telefonunuzdan ABONE yazıp, bir boşluk bırakarak büyük harflerle AD (boşluk) SOYAD (boşluk) T.C. KİMLİK NUMARASI yazarak 2525'e SMS göndererek; (Örnek: ABONE MEHMET YILMAZ 01234567890) üye olabilirsiniz.

Üyelik işleminizin tamamlanmasının ardından Bilyoner.com hesabınıza para transferi yaparak oyunlara katılabilirsiniz. Nasıl para transferi yapabileceğinizi öğrenmek için tıklayınız

(*) Gönderilen SMS 1 TL olarak ücretlendirilir.
Kimler Bilyoner.com'a üye olabilir?
18 yaşını doldurmuş Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından kimlik numarası verilen herkes Bilyoner.com Üyelik Sözleşmesi şartlarını kabul etmek koşulu ile BİLYONER üyesi olabilir.Yapılan başvuru ile ilgili gerekli kontroller tamamlandıktan sonra; kullanıcı adı ve şifre üye olacak kişinin belirttiği e-posta adresine ve/veya cep telefonuna SMS yolu ile iletilecektir. Oyunların oynanması için gerekli üye numarası ve şifre bilgileri sadece üyeye ait olup, 3. sahışlarla paylaşılmaması gerekmektedir.
Bilyoner.com üyeliği ücretli mi?
Bilyoner.com üyeliği ücretsizdir.
Oyun oynamak için üye olmak zorunlu mu?
Oyunlarımızı sadece üyelerimiz oynayabilir.
Oyun oynamak için üye olmak yeterli mi?
Oyun oynamak için üye olmak yeterli değildir. Üyeler Bilyoner.com'un anlaşmalı olduğu bankalardan veya alternatif ödeme kanallarından birini kullanarak kendi üye hesabına para yatırmalıdır.
Yurtdışından oyun oynanabilir mi?
Bilyoner.com üyeleri yurtdışından da İddaa, Spor Toto oynayabilir ya da Milli Piyango bileti satın alabilir.
Yurtdışından Bilyoner.com hesabına para transferi nasıl yapılır?
Yurtdışındaki banka şubelerinden Bilyoner.com'a yapılan para transferi işlemlerinde finansal ve teknik zorluklar yaşanabilmektedir. Bu nedenle Türkiye içinde herhangibir bankadan hesap açtırarak internet bankacılığı aracılığı ile Bilyoner.com üye hesabınıza para transferi işlemi gerçekleştirilebilmektedir.
Üyeliğin SMS kanalı ile başlatılması durumunda 2525'e gönderilen mesaj ücretli mi?
Üyelik başvurusu için gönderilen SMS, 1 TL olarak ücretlendirilir.
Üye numarası kaybedildiğinde/unutulduğunda nasıl öğrenilir?
 • Bilyoner.com ana sayfasında yer alan "Şifremi Unuttum" linkine tıklayarak,
 • (0212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak
 • Turkcell hatlı cep telefonunuzdan "SIFRE" yazıp 2525'e SMS(*) göndererek, üye numarası ve şifrenizi öğrenilebilirsiniz. (*) Gönderilen SMS 1 TL olarak ücretlendirilir.
 • Şifremi Unuttum linki ile istemiş olduğunuz üyelik bilgileriniz kayıtlı E-Posta ya da kayıtlı GSM numaranıza SMS yoluyla gönderilir:
  • E-Posta: Şifreniz üyelikte kayıtlı E-Posta adresine gönderilir. "Gelen Kutusu" altında Bilyoner.com tarafından gönderilen E-posta yok ise, "Spam/Junk" klasörüne düşmüş olabilir. Eğer "Spam/Junk" klasöründe de yok ise (212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak E-posta adresinizin doğruluğunu kontrol edebilir ve üyelik bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
  • SMS: Şifreniz üyelikte kayıtlı GSM numaranıza gönderilir. Bilyoner.com tarafından gönderilmiş SMS yok ise, (212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak cep telefonunuzun doğruluğunu ve kontrol edebilir ve üyelik bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
Üye numarası değiştirilebilir mi?
Üye numarası değiştirilemez.
Şifre kaybedildiğinde/unutulduğunda nasıl öğrenilebilir?
 • Bilyoner.com ana sayfasında yer alan Şifremi Unuttum linki tıklanarak,
 • (0212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'miz aranarak,
 • Turkcell hatlı cep telefonunundan "SIFRE" yazıp 2525'e mesaj gönderilerek, şifre öğrenilebilir.
SMS ile şifre veya üye numarasını öğrenmek ücretli mi?
Gönderilen SMS 1TL olarak ücretlendirilir.
Şifre değiştirilebilir mi?
Web sitesine üye girişi yapıldıktan sonra, Hesabım menüsü altında yer alan "Şifre Değiştir" bölümünden şifre değiştirilebilir.
Üyelik iptal edilebilir mi?
Üyelik girişi tamamlandıktan sonra "Kişisel Bilgilerim" bölümünde yer alan 'Üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız tıklayın' linkine giriş yaparak üyelik iptali gerçekleştirilebilir. Üyeliğin tekrar aktiflenebilmesi için  0212 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetlerini arayabilir, Şifremi Unuttum > Üyelik Aktifleme alanından istenilen kişisel bilgileri doldurabilir ya da T.C. kimlik numaranız, gsm ve e-posta bilginiz ile Bize Yazın bölümünden talebinizi iletebilirsiniz.
Üyelik devir edilebilir mi?
Üyelik devredilemez.
Kişisel bilgiler değiştirilebilir mi?
Bilyoner.com Üye Numarası, T.C Kimlik Numarası, Ad, Soyad bilgisi dışındaki tüm bilgiler "Kişisel Bilgilerim" bölümünden değiştirilebilir. "Kişisel Bilgilerim" bölümünde yer alan bilgiler iki farklı üyelikte aynı anda kullanılamaz.
Bilyoner.com hesabımdaki bakiyeyi nasıl öğrenebilirim?
Turkcell faturalı ve ön ödemeli cep telefonunuzdan Bilyoner.com hesabınızdaki bakiyeyi öğrenmek için "Bakiye" yazıp 2525'e kısa mesajla göndermeniz yeterlidir.