Bilyoner.com'a nasıl üye olunur?
18 yaşını doldurmuş Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından kimlik numarası verilen herkes Bilyoner.com Üyelik Sözleşmesi şartlarını kabul etmek koşulu ile Bilyoner.com üyesi olabilir. Yapılan başvuru ile ilgili gerekli kontroller tamamlandıktan sonra; kullanıcı adı ve şifre üye olacak kişinin belirttiği e-posta adresine ve/veya cep telefonuna SMS yolu ile iletilir.

Aşağıda belirtilen seçeneklerden herhangi birini kullanarak Bilyoner.com'a üye olabilirsiniz.
 • www.bilyoner.com'da Üye Olmak İstiyorum linkine tıklayarak,
 • Cep telefonunuzdan Mobil Site (mobil.bilyoner.com) veya wap.bilyoner.com'a girip "Üye Olmak İstiyorum" linkine tıklayarak,
 • Cep telefonunuzdan Iphone, Android veya Windows'a uygun Bilyoner.com uygulamasından "Üye Ol" linkine tıklayarak,
 • Bilyoner.com iPad uygulamasından "Üye Ol" linkine tıklayarak,
 • (212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak,

Üyelik işleminizin tamamlanmasının ardından Bilyoner.com hesabınıza para transferi yaparak oyunlara katılabilirsiniz. Nasıl para transferi yapabileceğinizi öğrenmek için tıklayınız
Şifremi unuttum!
 • Bilyoner.com ana sayfasında yer alan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayarak,
 • Cep telefonunuzdan Iphone, Android veya Windows'a uygun Bilyoner.com uygulamasında ya da Mobil Site (mobil.bilyoner.com) üzerinde "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayarak,
 • (0212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak
 • Cep telefonunuzdan "Sifre" yazıp 2835'e SMS(*) göndererek şifrenizi yenileyebilirsiniz.
  Şifre yenileme linki üyeliğinizde kayıtlı e-posta adresinize ve/veya GSM numaranıza SMS olarak gönderilir.
  * Gönderilen SMS tüm operatörler için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL'dir.
Şifremi nasıl değiştirebilirim?
Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra, "Hesabım" >"Şifre Değiştir" ekranından şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Üyelik iptal edilebilir mi?
Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım">"Kişisel Bilgilerim" ekranında yer alan "Üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız tıklayın" linkine giriş yaparak üyelik iptalinizi gerçekleştirilebilirsiniz.

Üyeliğinizi tekrar aktiflemek için 0212 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetlerini arayabilir, "Şifremi Unuttum" > "Üyelik Aktifleme" ekranından istenilen kişisel bilgileri doldurarak ya da T.C. kimlik numaranız, GSM ve E-Posta bilginiz ile Bize Yazın bölümü ile talebinizi iletebilirsiniz.
Yurtdışından oyun oynanabilir mi? Nasıl para transferi yapabilirim?
Yurtdışından İddaa, Spor Toto oynayabilir ya da Milli Piyango bileti alabilirsiniz.

Yurtdışındaki banka şubelerinden Bilyoner.com'a yapılan para transferi işlemlerinde finansal ve teknik zorluklar yaşanabilir. Bu nedenle Türkiye içinde herhangi bir bankadan hesap açtırarak, internet bankacılığı aracılığı ile Bilyoner.com üye hesabınıza para transferi işlemi gerçekleştirilebilirsiniz.