Kazandığım ikramiye tutarını nasıl alırım?

İddaa ve Spor Toto

İkramiye kazanılması için tüm oyunların resmi sonuçlarının, Merkezi Sistem tarafından Bilyoner'e aktarılması gerekir. Resmi sonuçlar aktarılıp, kupon veya biletler değerlendirildikten sonra ikramiye tutarı Bilyoner hesabınıza aktarılır.

Milli Piyango

- Her çekiliş döneminde 5.000 TL (Beşbin Türk Lirası) ve altındaki tüm kazançlı biletlerin ödemesi, kazandı bilgileri Bilyoner?e geldiği andan itibaren ödenmeye başlanır.
- Her çekiliş döneminde 5.001 TL (Beşbinbir Türk Lirası) ve üstündeki kazançlı biletlerin ödemesi Milli Piyango Genel Müdürlüğü tarafından yapılır. Kazançlı bilet sahibi bileti ile ilgili Bilyoner tarafından aranarak bilgilendirilir. Üyemiz Bilyoner İnteraktif Hizmetler AŞ'ye bizzat gelerek biletini teslim almalı ve Milli Piyango Genel Müdürlüğü'ne ibraz etmelidir. Biletlere ikramiye ödenme süresi 1 (bir) yıldır. İkramiye ödemesi yapılacak gerçek kişinin fiil ehliyetine sahip olması gerekir. Tüzel kişilerin bu şarta sahip temsilcilerine ödeme yapılır.
Bir bilet veya kupona birden fazla ikramiye çıkabilir mi?
Milli Piyango biletleri için bir bilete tek ikramiye ödenmesi asıl olup, birden fazla ikramiye isabet etmesi halinde miktarca büyük olan ikramiye ödenir. 
Spor Toto oyununda ise ikramiye isabet eden her bir kolon için ayrı ödeme yapılır. 
Kazandığım İkramiyeden Vergi Kesintisi Yapılır Mı?
İddaa ve Spor Toto üzerinden kazanılan ikramiye 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren 5.760 TL'nin altında ise Veraset ve İntikal vergisinden muaf tutulacaktır. İkramiye bu tutarın üstünde ise 5.760 TL'den fazla olan kısmı için %20 Veraset ve İntikal vergisine tabi olacaktır. 
Milli Piyango şans oyunlarına ait ikramiyeler hiçbir vergi, resim ve harca tabi değildir. İkramiye ödemeleri sırasında herhangi bir kesinti yapılmaz.
Piyango biletleri fiziksel olarak alınabilir mi?
Piyango biletleri çekilişin yapıldığı tarihten sonra imha edilir, biletler fiziksel olarak teslim edilmez.
Yurtdışı hesaplara ikramiye ödemesi yapılır mı?
Bilyoner.com hesabından, yurtdışı hesaplara ödeme yapılmamaktadır.