Bilyoner hesabımdaki parayı nasıl ve ne zaman çekebilirim?
Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra, "Hesabım">"Para Çek" ekranından Bilyoner hesabınızdan banka hesabınıza para aktarabilirsiniz. Para çekme limiti en az 10 TL'dir.

Hesabınızdan, "Çekilebilir Tutar" alanında belirtilen tutar kadar para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Banka transferleriniz ve şans oyunlarından kazandığınız tutarlar hesabınıza "Çekilebilir Tutar" olarak yatırılır. (ATM kartsız işlem ile Bilyoner hesabınıza aktardığınız tutarlar ve çeşitli kampanyalarımız kapsamında kazandığınız hediye TL'ler hesabınızda "Çekilemeyen Tutar" olarak görünür.)

Anlaşmalı Bankalar

  • Anlaşmalı bankalarımız olan Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, QNB Finansbank, VakıfBank, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası hesaplarınıza 100.000 TL'ye kadar 7 gün 24 saat anında para transferi yapabilirsiniz.
  • 100.000 TL ve üzeri para çekmek istemeniz durumunda işleminiz mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilir.


Anlaşmalı Olmayan Bankalar

Anlaşmalı olmayan bankalardaki hesaplarınıza para transferi aşağıdaki şekilde yapılır;

  • 100.000 TL'ye kadar olan para çekme talebinizi mesai saatleri içerisinde iletirseniz, para transferiniz anında, 100.000 TL üzeri talepleriniz mesai saatleri içinde banka hesabınıza aktarılır.
  • Para çekme talebinizi mesai saatleri dışında iletirseniz, para transferiniz mesai saatleri içerisinde banka hesabınıza aktarılır.


Para çekme tutarı en az 10 TL, anında para çekme tutarı en az 20 TL'dir.

Gün içerisinde en fazla 3 defa anında para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Gün içerisinde 3 defadan fazla işlem yapmak isterseniz, diğer transferleriniz mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilir.

Anında para çekme için son 30 gün içerisinde şans oyunu oynamış olmanız gerekiyor. Son 30 gün içinde oyununuz yok ise, para çekme talepleriniz mesai saatleri içerisinde gerçekleşir.
Kendi adıma tanımlı olmayan banka hesabına para transferi yapabilir miyim?
Bilyoner.com hesabınızda bulunan tutarı kendi adınıza açılmış vadesiz mevduat hesabınıza aktarabilirsiniz.
Bilyoner.com hesabımdan banka hesabıma yaptığım para transferi gerçekleşmedi!
Banka hesap bilgileriniz hatalı olabilir. Konuyla ilgili olarak inceleme yapılabilmesi için "Bize Yazın" bölümü ile ya da (0212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.
IBAN bilgimi nasıl güncelleyebilirim?
IBAN bilginizi, Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra, "Hesabım">"Kişisel Bilgilerim" ekranında "Banka Bilgilerim" adımından güncelleyebilirsiniz.
Çekilemeyen tutar nedir?
ATM Kartsız işlem ile Bilyoner hesabınıza aktardığınız tutarlar ve çeşitli kampanyalarımız kapsamında kazandığınız hediye TL'ler hesabınıza çekilemeyen tutar olarak yatırılır. Çekilemeyen tutar, hesabınız altında toplam TL bakiyeniz içerisinde gösterilir.

Çekilemeyen tutar altında yatırılan tutarları banka hesabınıza transfer edemezsiniz. Çekilemeyen tutar ile dilediğiniz şans oyununu oynayabilirsiniz.

Oynadığınız her şans oyunu öncelikle hesabınızdaki çekilemeyen tutardan düşer. Hesabınızdaki çekilemeyen tutar tükendikten sonra oynadığınız her şans oyunu hesabınızdaki çekilebilir tutardan düşer.
İkramiyemi İş Bankası Bankamatiklerinde nasıl çekebilirim?
İş Bankası'nda vadesiz TL mevduat hesabınıza ait ATM kartınızı kullanarak ATM kanalı ile (bankamatik), Bilyoner hesabınızdan para aktarma işlemini kolayca yapabilir ve hemen ikramiye ödemenizi çekebilirsiniz.

Tek seferde en az 20 TL, en fazla 10.000 TL çekebilirsiniz. Aynı gün içinde en fazla 3 defa para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım">"Kişisel Bilgilerim" ekranında "Banka Bilgilerim" adımında İş Bankası hesabınızın "Varsayılan Hesap" olarak tanımlı olması gerekmektedir. İş Bankası hesabınız "Varsayılan Hesap" olarak tanımlı değil ise "Güncelle" butonuna basılarak "Varsayılan Hesap" olarak tanımlayabilirsiniz. Tanımlama işlemi sırasında açılan sözleşme onaylanmalıdır. Sözleşme onaylanmadığı taktirde para çekim işlemi yapılamamaktadır.

Sözleşmenin onaylanmasının ardından son 30 gün içinde kazandığınız ikramiyelerinizi İş Bankası Bankamatiklerinden banka hesabınıza 7 gün 24 saat anında çekebilirsiniz.

Sadece son 30 gündeki ikramiye kazancınızı çekebilirsiniz. (son 30 gün içinde kazandığınız ikramiyenizden, son 30 gün içinde banka hesabınıza aktardığınız tutarı çıkartmalısınız).

Örnek: Son 30 günde 100 TL ikramiye kazandınız, 70 TL'lik kısmını banka hesabınıza transfer ederek çektiniz. İş Bankası Bankamatiklerinden 30 TL çekebilirsiniz.

Bankamatik ekran görüntüleri için tıklayınız.