Bilyoner.com hesabımdaki parayı nasıl çekebilirim?
Bilyoner.com'a üye numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, ana sayfada yer alan Para Çek bölümüne tıklayarak Bilyoner hesabınızdan banka hesabınıza para aktarabilirsiniz.
Hangi zaman aralıklarında para çekebilirim?
Hafta içi saat 09.30'a kadar talep edilen tutarlar aynı gün saat 13.00'a kadar, hafta içi saat 09.30-14.30 arası talep edilen tutarlar aynı gün saat 17.00'a kadar banka hesaplarına aktarılmaktadır. 14.30'dan sonra talep edilen tutarlar ise ertesi iş günü saat 13.00'a kadar banka hesaplarına aktarılmaktadır.

"1 Saniye" ile Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Akbank, Denizbank ve Finansbank hesaplarınıza 7 gün 24 saat, diğer bankalara ait hesaplarınıza ise iş günleri 09:00 - 17:00 saatleri arasında para çekebilirsiniz.
Bilyoner.com hesabımdaki parayı çekerken nelere dikkat etmeliyim?
Kişisel bilgilerim bölümünde, kendi adınıza açılmış vadesiz mevduat hesabınıza ait IBAN bilgisinin kayıtlı olması gerekmektedir.
Kendi adıma tanımlı olmayan banka hesabına para transferi yapabilir miyim?
Bilyoner.com üye hesabınızda bulunan tutarı kendi adınıza açılmış vadesiz mevduat hesabınıza aktarabilirsiniz.
Para çekme limiti ne kadardır?
Para çekme limiti en az 10 TL'dir.
Banka hesabıma yaptığım para transferi gerçekleşmedi ne yapmalıyım?
Para çekme talebinizin gerçekleşmemesi durumunda Bize Yazın bölümünden ya da (0212) 385 06 50 numaralı telefondan, Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Para çekerken herhangi bir komisyon oranı var mı?
Hesaba transferlerinizde Bilyoner.com tarafından herhangi bir komisyon alınmamaktadır.
IBAN nedir?
IBAN, bankalardaki mevcut müşteri hesaplarının yerine kullanılacak olan, para transferlerinin hızlı, hatasız ve az maliyetle gerçekleştirilmesi amacıyla belirli bir standarda göre oluşturulan uluslararası banka hesap numarasıdır. Bankalarda bulunan, her bir hesap numaranız için farklı bir IBAN tanımlıdır.
IBAN bilgimi nasıl öğrenebilirim?
IBAN bilginiz kişisel bilgilerim bölümünde tanımlı değil ise, hesabınızın bulunduğu banka ile irtibata geçerek IBAN bilginizi öğrenebilirsiniz. (İlgili bankanın, İnternet şubesi, Müşteri Hizmetleri ve diğer kanalları) IBAN bilginiz kişisel bilgilerim bölümünde kayıtlı ise doğruluğunu teyit etmek için bankanıza müracat edebilirsiniz.
IBAN bilgimi nasıl güncelleyebilirim?
IBAN bilginizi kişisel bilgilerim bölümünden güncelleyebilirsiniz.
IBAN kullanmak zorunda mıyım?
Eft, havale, virman gibi işlemlerde 01.01.2010 tarihi itibari ile IBAN kullanımı zorunlu olmuştur. Bu nedenle Bilyoner.com hesabınızdan banka hesabınıza yapacağınız para transferlerinizde IBAN kullanımı zorunlu hale gelmiştir. IBAN bilginiz kişisel bilgilerim bölümünde tanımlı olmadığı takdirde Bilyoner.com hesabınızdan banka hesabınıza yaptığınız para transferiniz gerçekleştirilemeyecektir.
Çekilemeyen tutar nedir?
ATM Kartsız işlem ile Bilyoner hesabınıza aktardığınız tutarlar ve çeşitli kampanyalarımız kapsamında kazandığınız hediye TL'ler hesabınıza çekilemeyen tutar olarak yatırılmaktadır. 
Detaylı bilgi için tıklayınız.
Hesabımdaki tutarın ne kadarını çekebilirim?
Hesabınızdan "Çekilebilir Tutar" alanında belirtilen tutar kadar para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Banka transferleriniz ve şans oyunlarından kazandığınız tutarlar hesabınıza çekilebilir tutar olarak yatırılmaktadır. ATM kartsız işlem ile Bilyoner hesabınıza aktardığınız tutarlar ve çeşitli kampanyalarımız kapsamında kazandığınız hediye TL'ler hesabınıza çekilemeyen tutar olarak yatırılmaktadır.