Bilyoner hesabımdaki parayı nasıl ve ne zaman çekebilirim?
Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra, "Hesabım">"Para Çek" ekranından Bilyoner hesabınızdan banka hesabınıza para aktarabilirsiniz. Para çekme limiti en az 10 TL'dir.

Hesabınızdan, "Çekilebilir Tutar" alanında belirtilen tutar kadar para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Banka transferleriniz ve şans oyunlarından kazandığınız tutarlar hesabınıza Çekilebilir Tutar olarak yatırılır. (ATM kartsız işlem ile Bilyoner hesabınıza aktardığınız tutarlar ve çeşitli kampanyalarımız kapsamında kazandığınız hediye TL'ler hesabınızda Çekilemeyen Tutar olarak görünür.

Hafta içi saat 09.30'a kadar talep edilen tutarlar aynı gün saat 13.00'a kadar, hafta içi saat 09.30-14.30 arası talep edilen tutarlar aynı gün saat 17.00'a kadar banka hesaplarına aktarılmaktadır. 14.30'dan sonra talep edilen tutarlar ise ertesi iş günü saat 13.00'a kadar banka hesaplarına aktarılır.

"1 Saniye" ile Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Akbank, Denizbank ve Finansbank hesaplarınıza 7 gün 24 saat, diğer bankalara ait hesaplarınıza ise iş günleri 09:00 - 17:00 saatleri arasında para çekebilirsiniz.
Kendi adıma tanımlı olmayan banka hesabına para transferi yapabilir miyim?
Bilyoner.com hesabınızda bulunan tutarı kendi adınıza açılmış vadesiz mevduat hesabınıza aktarabilirsiniz.
Bilyoner.com hesabımdan banka hesabıma yaptığım para transferi gerçekleşmedi!
Banka hesap bilgileriniz hatalı olabilir. Konuyla ilgili olarak inceleme yapılabilmesi için "Bize Yazın" bölümü ile ya da (0212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.
IBAN bilgimi nasıl güncelleyebilirim?
IBAN bilginizi, Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra, "Hesabım">"Kişisel Bilgilerim" ekranında "Banka Bilgilerim" adımından güncelleyebilirsiniz.
Çekilemeyen tutar nedir?
ATM Kartsız işlem ile Bilyoner hesabınıza aktardığınız tutarlar ve çeşitli kampanyalarımız kapsamında kazandığınız hediye TL'ler hesabınıza çekilemeyen tutar olarak yatırılır. Çekilemeyen tutar, hesabınız altında toplam TL bakiyeniz içerisinde gösterilir.

Çekilemeyen tutar altında yatırılan tutarları banka hesabınıza transfer edemezsiniz. Çekilemeyen tutar ile dilediğiniz şans oyununu oynayabilirsiniz.

Oynadığınız her şans oyunu öncelikle hesabınızdaki çekilemeyen tutardan düşer. Hesabınızdaki çekilemeyen tutar tükendikten sonra oynadığınız her şans oyunu hesabınızdaki çekilebilir tutardan düşer.
"1 Saniye" nedir? "1 Saniye" ile nasıl para çekebilirim?
"1 Saniye" ile anlaşmalı bankalardan (Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Akbank, Denizbank ve Finansbank) herhangi birinde bulunan vadesiz TL mevduat hesabınıza, Bilyoner kazancınızı beklemeden anında 7/24 aktarabilirsiniz.

İkramiyenizi, Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım">"Para Çek" ekranında yer alan "1 Saniye'de Para Çekme" özelliği ile vadesiz mevduat Türk Lirası hesabınıza anında gönderebilirsiniz.

"1 Saniye" ile çekebileceğiniz tutarı "Çekilebilir Tutar" alanında görüntüleyebilirsiniz. Tek seferde minimum 20 TL çekebilirsiniz.

"1 Saniye" ile para çekebilmeniz için "Hesabım">"Kişisel Bilgilerim" > "Banka Bilgilerim" ekranında, vadesiz mevduat hesabınıza ait IBAN bilginizin kayıtlı olması gerekir. İkramiyenizi çekmek istediğiniz hesaba ait IBAN'ı seçerek işlem yapabilirsiniz. İşlemi onaylamanızın ardından talep etmiş olduğunuz tutar banka hesabınıza anında aktarılır.

Aynı gün içinde maksimum 3 defa para çekme işlemi yapabilirsiniz. 3 defa sınırı başarılı işlemleriniz için geçerlidir.

"1 Saniye" ile gerçekleştirebileceğiniz günlük işlem limitinizi görmek için https://www.bilyoner.com/banka-islemleri sayfasını ziyaret edin.
"1 Saniye" ile Bilyoner.com'dan 2 ay önce kazandığım ikramiyeyi çekebilir miyim?
Sadece son 30 gün içinde kazanmış olduğunuz ikramiyelerinizi çekebilirsiniz. Çekebileceğiniz tutar, son 30 gün içinde kazandığınız ikramiyelerinizden, son 30 gün içinde banka hesabınıza çektiğiniz tutarlar çıkartılarak sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır. 

Örneğin; son 30 gün içerisinde Bilyoner.com'da oynadığınız şans oyunlarından toplam 200 TL ikramiye kazandınız. Daha sonra diğer para çekme metodlarıyla 50 TL para çekme talebinde bulundunuz. Bu durumda "1 Saniye" ile çekebileceğiniz tutar 150 TL'dir."1 Saniye" ile hesabınızda bulunan toplam tutardan bağımsız olarak sadece ikramiyelerinizi çekebilirsiniz.
"1 Saniye" ile başkasının banka hesabına para çekebilir miyim?
Başkasına ait banka hesabına "1 Saniye" ile para gönderemezsiniz. Finansal güvenliğiniz için sadece kendi adınıza açılmış vadesiz mevduat hesabına para çekebilirsiniz.
İkramiyemi İş Bankası Bankamatiklerinde nasıl çekebilirim?
İş Bankası'nda vadesiz TL mevduat hesabınıza ait ATM kartınızı kullanarak ATM kanalı ile (bankamatik), Bilyoner hesabınızdan para aktarma işlemini kolayca yapabilir ve hemen ikramiye ödemenizi çekebilirsiniz.

Tek seferde en az 20 TL, en fazla 10.000 TL çekebilirsiniz. Aynı gün içinde en fazla 3 defa para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım">"Kişisel Bilgilerim" ekranında "Banka Bilgilerim" adımında İş Bankası hesabınızın "Varsayılan Hesap" olarak tanımlı olması gerekmektedir. İş Bankası hesabınız "Varsayılan Hesap" olarak tanımlı değil ise "Güncelle" butonuna basılarak "Varsayılan Hesap" olarak tanımlayabilirsiniz. Tanımlama işlemi sırasında açılan sözleşme onaylanmalıdır. Sözleşme onaylanmadığı taktirde para çekim işlemi yapılamamaktadır.

Sözleşmenin onaylanmasının ardından son 30 gün içinde kazandığınız ikramiyelerinizi İş Bankası Bankamatiklerinden banka hesabınıza 7 gün 24 saat anında çekebilirsiniz.

Sadece son 30 gündeki ikramiye kazancınızı çekebilirsiniz. (son 30 gün içinde kazandığınız ikramiyenizden, son 30 gün içinde banka hesabınıza aktardığınız tutarı çıkartmalısınız).

Örnek: Son 30 günde 100 TL ikramiye kazandınız, 70 TL'lik kısmını banka hesabınıza transfer ederek çektiniz. İş Bankası Bankamatiklerinden 30 TL çekebilirsiniz.

Bankamatik ekran görüntüleri için tıklayınız.