Bilyoner.com hesabıma nasıl ve ne zaman para yatırabilirim?
Bilyoner.com hesabınıza anlaşmalı bankalarımızın alternatif ödeme kanallarından birini kullanarak 7 gün 24 saat para transferi yapabilirsiniz. Anlaşma dışı bankalarda ise EFT kanalı aracılığı ile para transferi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı bankalarda internet bankacılığı, cep-mobil bankacılık, ATM kartlı-kartsız işlemler ve telefon bankacılığı gibi alternatif ödeme kanallarından birini kullanabilirsiniz.

Nasıl para yatırılacağı ve işlem ücretleri ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen Para Yatır sayfamızı ziyaret ediniz.

Sadece adınıza kayıtlı bir banka hesabından Bilyoner.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Herhangi bir kişiye ait banka hesabından ya da ortak hesaplardan Bilyoner.com üye hesaplarına para transferi yapılamaz.

Para transfer işlemlerinde kredi kartı kullanılamaz.

Para yatırma esnasında alınan işlem ücretleri ilgili bankalar ve diğer kuruluşlar tarafından belirlenir.
Anlaşmalı olmayan bankalardan EFT ile Bilyoner hesabıma nasıl para yatırabilirim?
EFT ile yapılan para transferleri sadece işlem dekontunun üzerinde yer alan T.C. kimlik numarasına ait üyeliğe aktarılmaktadır. Bankaların EFT menüleri birbirinden farklı olup, minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri banka tarafından belirlenir.

Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. Yapı Kredi Bankası TR 84 0006 7010 0000 0070 7815 23 IBAN bilgisini kullanarak Bilyoner.com üye hesabınıza EFT yapabilirsiniz.

Alıcı İsmi Bilgisi: BİLYONER İNTERAKTİF HİZMETLER A.Ş
IBAN Bilgisi: TR 84 0006 7010 0000 0070 7815 23

* EFT kanalını yalnızca Yapı Kredi Bankası dışındaki bankalarla kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası aracılığıyla para transfer etmek istiyorsanız, internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamasındaki "Ödemeler" menüsü altından "Şans Oyunları" bölümünü kullanabilirsiniz.
Bilyoner hesabıma para yatırdım, göremiyorum, ne yapmalıyım?
  • Para gönderme işlemini anlaşmalı bankalarımızın Şans Oyunları Ödemeleri menüsü ile yaptıysanız: "Bize Yazın" ile mesaj göndererek ya da (212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • Para gönderme işlemini bankanızın EFT menüsü ile yaptıysanız: Yapılan EFT'nin Bilyoner hesabınıza geçmemesinin iki nedeni olabilir:
    • Dekont üzerinde yer alan T.C. kimlik numarası ile Bilyoner üyeliğinizde kayıtlı T.C. kimlik numarası uyumlu olmayabilir.
    • EFT ile ödeme yapma adımları doğru şekilde takip edilmemiş olabilir.

Para yatırma hakkında detaylı bilgi almak için lütfen "Para Yatır" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yukarıdaki kontrolleri yaptıktan sonra "Bize Yazın" ile veya (212) 385 06 50 numaralı Bilyoner.com Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
"Kolay Yatır" nedir? Bilyoner hesabıma nasıl para yatırabilirim?
Kolay Yatır, Bilyoner sayfasından ayrılmanıza gerek kalmadan, bankanızdan Bilyoner hesabınıza para transferi yapabileceğiniz hızlı para yatırma servisidir. Bankanızın alternatif ödeme kanallarına ayrıca ulaşmanız gerekmeden işleminizi tek ekranda yapabilirsiniz.

Kolay Yatır, ile para yatırabilmek için Akbank hesabınızın olması gerekmektedir. Gerçekleşen her işlem için 1 TL işlem ücreti banka tarafından tahsil edilir.

Nasıl Para Yatırabilirim?

Bilyoner.com hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra, "Hesabım">"Para Yatır" ekranında "Kolay Yatır" adımını kullanarak, Akbank internet bankacılığı şifrenizi bankanın sunduğu ekrana girerek para transferini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.bilyoner.com/yardim/para-cekme/genel

Para yatırma kanalları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen Para Yatır sayfamızı ziyaret ediniz.