Yardım Konuları

Süper Piyango çekilişleri hangi tarihlerde yapılır?
Süper Piyango oyununda bilet satışları her gün saat 22:45’de başlayıp, ertesi gün akşam saat 21:30'da sona ermektedir. Çekiliş her gün saat 22:30’da yapılmaktadır. Büyük ikramiye, çekilişe ait biletlerden birine çıkana kadar çekiliş yapılmaya devam edilir. Çekilişler, Milli Piyango İdaresi'nin resmi web sitesi (www.mpi.gov.tr) üzerinden canlı olarak yayınlanmaktadır.
Hangi kanallar üzerinden bilet alabilirim?
Bilyoner'in mobil platformları (Iphone, Android ve Mobil Web Sitesi) üzerinden dilediğin kadar Süper Piyango bileti alabilirsin.
Satın aldığım Süper Piyango biletini iptal edebilir miyim?
Süper Piyango biletlerinin iptal, iade veya değişimi yapılmamaktadır.
Kazandığım ikramiye tutarını nasıl alabilirim?
  • Süper Piyango’da 100.000 TL olan büyük ikramiye altındaki ikramiye tutarları, Milli Piyango İdaresi tarafından bilet kazanma bilgisi iletildikten sonra Bilyoner hesaplarına yatırılır.
  • Süper Piyango’da 100.000 TL olan büyük ikramiyeyi kazanan biletlerin ikramiyeleri Milli Piyango Genel Müdürlüğü tarafından yapılır. Bilet kazanma bilgisi iletildikten sonra, talihli Bilyoner Müşteri Hizmetleri tarafından bilgilendirilir. Talihli, biletine ait beyanname evrağını teslim alır ve Milli Piyango Genel Müdürlüğü'ne ibraz eder. Kazanan bilete ait ikramiye ödemesi, çekiliş tarihini takip eden 1 yıl içinde yapılır.
İkramiyeden vergi kesintisi yapılıyor mu?
Milli Piyango şans oyunlarına ait ikramiyeler için vergi uygulanmaz, herhangi bir kesinti yapılmaz.
Satın alınan bilete birden fazla ikramiye denk gelebilir mi?
Bir bilete birden fazla ikramiye isabet etmesi halinde miktarca büyük olan ikramiye ödenir.
Süper Piyango bilet/biletlerimi nereden görüntüleyebilirim?
Süper Piyango bilet/biletlerini web/Mobil web sayfamızın en üstünde yer alan kategorilerden “Süper Piyango” alanına giriş yaparak ‘Bilet’ simgesine tıkladığında görüntüleyebilirsin. Mobil uygulamalarımızda ise, “Şans Oyunları - Süper Piyango” alanında yer alan ‘Bilet’ simgesinden bilet/biletlerini görüntüleyebilirsin.
Süper Piyango çekiliş sonuçlarını nasıl görüntüleyebilirim?
Süper Piyango sayfası altında, “Süper Piyango Bileti Sonuç sayfası” üzerinden çekiliş tarihlerine göre bilet numaranı sorgulatabilir ve ikramiye sonuç bilgilerine ulaşabilirsin.
Süper Piyango ikramiye dağılımı nasıl belirlenir?
Süper Piyango’da, büyük ikramiye 100.000 TL (1 adet), ikinci ikramiye 10.000 TL (1 adet), üçüncü ikramiye 5.000 TL (5 adet) ve 0-9 rakamları arasında 1 adet amorti olarak belirlenecektir. Büyük ikramiye her gün, çıkana kadar çekilecektir.
Süper Piyango’da tüm bilet tiplerinden faydalanabilir miyim?
Sadece tek tip bilet olup; tam, yarım ve çeyrek bilet ayrımı yapılmamaktadır.
Kapat
Kuponunda hiç maç bulunmuyor.
Maç Ekle